Szukaj

52-letnia Julia Roberts przyłapana bez makijażu! Zawsze jest pomalowana i wystrojona jak na Oscary, a jak wygląda na co dzień?

Julia Roberts bez makijażu

Julia Robert bez makijażu

Julia Roberts bez makijażu przyłapana przez paparazzi! Czy wybrana przez magazyn People za najpiękniejszą kobietę na świecie nadal wygląda ślicznie? Oczywiście, że tak!

Julia Roberts nigdy nie ukrywała, że przywiązuje dużą uwagę do wyglądu. Na imprezach, na których się pojawia zawsze zachwyca. Czasem jednak lubi wzbudzić mieszane uczucia i na wielką galę chętnie wkłada spodnie zamiast bogato zdobionej sukni od Diora czy Chanel. Nawet w casualowych ciuchach prezentuje się perfekcyjnie i widać, że nad jej wizerunkiem pracuje sporo ludzi, którym należą się wielkie brawa.

Ostatnio Julia zaryzykowała i wyszła z domu bez makijażu. Czy było to celowe czy nie, tego nie wiemy, paparazzi udało się jednak przyłapać laureatkę Oscara w codziennym wydaniu. Na początku aktorka nie widziała wokół siebie nikogo, jednak gdy tylko dostrzegła jednego z paparazzi, natychmiast założyła na głowę kaptur. Ten jednak nie pomógł i dzisiaj możemy podziwiać piękną naturalną twarz gwiazdy.

Spójrzcie tylko te zdjęcia! Aktorka w wieku 51 lat prezentuje się lepiej niż niejedna dwudziestolatka.

Plejada gwiazd na gali Critics Choice Awards 2019: Charlize Theron, Joanna Kulig, Lady Gaga, Glenn Close, Emily Blunt

Dziury Julii Roberts hitem internetu! Cały świat śmieje się z wpadki, która przejdzie do historii show-biznesu!

Niewydepilowana Julia Roberts na czerwonym dywanie. Tak się przechodzi do historii!


Którą aktorkę darzysz większą sympatią – Jennifer Aniston czy Julię Roberts?

×