Ale widok! Jolanta Kwaśniewska w bikini przyłapana na wakacjach z mężem! Ma sylwetkę jak 30-latka!

Jolanta Kwaśniewska w bikini na wakacjach

Jolanta Kwaśniewska w bikini na wakacjach

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na wakacjach

Panujące w ostatnim czasie upały sprawiają, że wiele osób w towarzystwie swoich rodzin lub przyjaciół, w poszukiwaniu ochłody, decyduje się na wypoczynek nad akwenami wodnymi. Nie inaczej było w przypadku rodziny Kwaśniewskich, którzy postanowili skorzystać ze sprzyjającej pogody i udać się na Mazury. Tam promienie słońca łapali na jednym z jezior, spędzając czas na łódce. Jak się bawili?

Sternikiem łodzi został Aleksander Kwaśniewski, którego prezydenturę do tej pory wielu Polaków wspomina z sentymentem. O ile sam polityk zainteresowania mediów unika i pojawia się tylko na wybranych uroczystościach, o tyle dwie panie z jego rodziny co jakiś czas goszczą na łamach kolorowej prasy.

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno Joanna Kwaśniewska próbowała uczyć Polaków stylu życia, co początkowo spotkało się ze sporym zainteresowaniem, by po latach pozostało tylko wspomnieniem. Niemniej jednak była Pierwsza Dama nadal uznawana jest przez wielu za ikonę stylu i klasy. Krytycy od mody twierdzą, że pani Jolanta to polska protoplastka Melanii Trump.

Kiedy kariera matki dobiegła końca, w jej ślady próbowała pójść jej córka, Aleksandra Kwaśniewska. Do świata show-biznesu weszła tanecznym krokiem, decydując się na udział w Tańcu z Gwiazdami. Później pracowała jako dziennikarka Dzień Dobry TVN, a obecnie znana jest głównie ze swoich wywiadów dla Vivy! i postów na Instagramie, na którym często pokazuje dystans do siebie i otaczającego ją świata.

Okazuje się, że Ola, która niejednokrotnie podkreślała, że rodzice są dla niej autorytetem. Nic więc dziwnego, skoro rodzina jest bardzo zżyta ze sobą, czego dowodzić mogą najnowsze zdjęcia pary prezydenckiej zrobione przez paparazzi. Fotografowie przyłapali całą tróję jak wypoczywała na Mazurach, a konkretniej we wsi Dąbówno na Mazurach. Kwaśniewscy pływali łódką, opalali się, a kiedy temperatura stawała się zbyt wysoka, chłodzili się w wodzie.

Zazdrościcie im tak silnej więzi?

Aleksandra Kwaśniewska pogrążona w ogromnym smutku. „Serce rozpadło mi się na milion kawałków”

Ola Kwaśniewska na zakupach, a razem z nią paparazzi. Cała w panterce uwydatniła swoje kobiece krągłości

Ola Kwaśniewska rozpaliła internautów! Pokazała swój biust w bikini odmawiając modlitwę! Kontrowersyjnie!


Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na wakacjach

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na wakacjach

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta Kwaśniewska w bikini

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na wakacjach

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×