Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Joanna Racewicz przyłapana na gorącym uczynku! Piękna gwiazda uległa pokusie w biały dzień!

Joanna Racewicz kupuje pączki

Nie wiedziała, że jest na celowniku paparazzi

Joanna Racewicz kupuje pączki w centrum handlowym

Święta to szalony okres, również w życiu gwiazd. Do codziennych obowiązków zawodowych i domowych trzeba jeszcze doliczyć konieczność przygotowywania się do Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że centra handlowe są oblegane, a ludzie z szaleństwem z oczach biegają od jednego sklepu do drugiego, próbując ustalić czego im właściwie brakuje.

Joannę Racewicz przyłapano w samym centrum takiego zamieszania, ale dziennikarka nie poddała się jeszcze przedświątecznemu szaleństwu. Wręcz przeciwnie. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi wygląda na opanowaną i skupioną. Co ją tak zaaferowało?

Pączki. Fotografowie przyłapali Joannę podczas zakupów, akurat wtedy, gdy szukała czegoś na osłodę dnia. Trzeba przyznać, że od samego patrzenia ślinka cienkie. Zastanawiające jest natomiast coś innego. Jak Racewicz udaje się utrzymać tą boską sylwetkę, skoro zajada się pączkami?! Wystarczy na nią spojrzeć by wiedzieć, że ciała mogłyby jej pozazdrościć nastolatki.

Gdy pojawia się na czerwonym dywanie lub ściance w odważnej, przylegającej do sylwetki kreacji, nie sposób oderwać od niej wzroku – w powszednie dni, przyłapana przez paparazzi, także prezentuje się oszałamiająco. Jeśli to zasługa pączków z lukrem, to chyba czas przejść na nową dietę.

A tym, którzy nie mają tyle szczęścia i od pączków jedynie przybierają na wadze, pozostaje cicho zazdrościć Joannie. Genów i pięknego wyglądu. 🙂

Rewia luksusowych płaszczy przed wejściem na pokaz mody! To pod nimi gwiazdy skryły swoje balowe kreacje! Czyj najpiękniejszy?

Zmysłowa Marcelina Zawadzka wystylizowana jak Beyoncé słodko pozuje przy parkometrze! Jej cała stylizacja to hit sezonu!

Tylko Małgorzata Rozenek potrafi w jesiennej stylizacji wyglądać jak seksbomba! Jej ekstrawaganckie kozaki to istne marzenie!

Książę Harry porwał ciężarną Meghan Markle na szaloną nocną randkę! Wszystko utrwalili czujni paparazzi!×