Szukaj

Joanna Przetakiewicz w luźnych ciuchach. Żółta bluza świetnie kontrastuje z dołem stylizacji

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz w poniedziałek została przyłapana przez paparazzi. Na jaką stylizację postawiła? Jak wygląda w luźnym stroju? Nowe zdjęcia obiegły media.

Joanna Przetakiewicz ma doskonałe wyczucie stylu. To ono sprawiło, że produkty jej marki La Mania są na topie. Chętnie sięgają po nie zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Przez wiele lat ubrania można było kupić w luksusowym domu towarowym Harrods, pisały o nich międzynarodowe edycje Vogue’a.

Przed laty marką zainteresowała się dziedziczka fortuny, Paris Hilton, która przyleciała na otwarcie sklepu w Katowicach. Ciekawość widzów była tak duża, że punkt poniósł straty, o których projektantka opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

Jak otwieraliśmy swój butik i na jego otwarcie przyjechała Paris Hilton, to był taki tłum, że w pewnym momencie pękła szyba i wyleciała cała szyba wystawowa. Był tak gigantyczny tłum, który napierał w naszym butiku i od wewnątrz, że po prostu wystawa nie wytrzymała. Miałam bardzo dobre wrażenie, bo widać, że to jest dziewczyna, która kocha życie. Która kocha ludzi. Ona się nie wywyższa, więc zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie.

Joanna Przetakiewicz w dresie wsiada na skuter

Joanna Przetakiewicz nie tylko tworzy piękne ubrania, ale także sama dba o odpowiednie stylizacje. Nawet w codziennym stroju wygląda naprawdę stylowo. Dowodem są zdjęcia, które w poniedziałek zrobili jej paparazzi.

Projektantka mody ubrała się w luźną, żółtą bluzę z kapturem, którą połączyła z miętowymi spodniami. Dopasowała do tego jasne buty, a także materiałową, czarną torbę. Włożyła przeciwsłoneczne okulary, twarz przesłoniła maseczką ochronną. Postawiła na swobodnie rozpuszczone włosy. Wyglądała świetnie.

Tak ubrana wsiadła na skuter i ruszyła w dalszą podróż. Zdjęcia znajdziecie w galerii.

Zobacz: Program Joanny Przetakiewicz nie trafił do telewizji. Dlaczego? Gwiazda zdradziła nam powody [WIDEO] 


Joanna Przetakiewicz w żółtej bluzie

Joanna Przetakiewicz w żółtej bluzie

Joanna Przetakiewicz w okularach przeciwsłonecznych

Joanna Przetakiewicz w okularach przeciwsłonecznych

Joanna Przetakiewicz w maseczce

Joanna Przetakiewicz w maseczce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×