Szukaj

Wizażyści robią cuda z twarzą Joanny Przetakiewicz! Efekt końcowy robi piorunujące wrażenie! Zdjęcia przed i po

Joanna Przetakiewicz makijaż fryzura zdjęcia

Joanna Przetakiewicz przed i po makijażu

Joanna Przetakiewicz u makijażysty i fryzjera szykuje się na wielką galę. Gwiazda przyłapana w trakcie przygotowań. Jak wyglądała przed i po? Zobacz zdjęcia paparazzi.

Joanna Przetakiewicz robi się na bóstwo

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy uwielbiają wyglądać jak boginie prosto z wybiegu lub rodem z filmu. Po części wymaga tego od nich profesja, po części – kobieca natura. I choć Joanna Przetakiewicz bez makijażu i z rozczochranymi włosami wygląda tak samo świetnie jak po wizycie w salonie fryzjerskim i makijażu, bywają sytuacje, w których nie wypada pojawić się w rozciągniętym dresie i z prowizorycznym kokiem na czubku głowy.

Przetakiewicz uchodzi za ikonę stylu, a to zobowiązuje. Nic więc dziwnego, że chętnie oddaje się w ręce specjalistów od doskonałego wyglądu. Paparazzi przyłapali ją niedawno na fotelu u fryzjera, szykującą się do wielkiego wyjścia. Z wałkami na głowie, bez makijażu, siedziała cierpliwie w fotelu, a pracownicy zakładu uwijali się przy niej jak mróweczki. Efekt końcowy? Gdy Joanna wychodziła ze swojej beauty session, jej włosy układały się przepięknie, a oczy i twarz były umiejętnie “podkręcone” subtelnym kobiecym makijażem.

W takim wydaniu Przetakiewicz na pewno stała się ozdobą wieczoru i obiektem zazdrości innych kobiet.

A wy? Wolicie ją w naturalnym wydaniu czy w pełnym “rynsztunku”?

Co zjadł słynny Leon Zawodowiec w Krakowie? Paparazzi zrobili zdjęcia, ale Ewa Wachowicz zdradziła jeszcze więcej!

Michał Szpak z podejrzaną substancją w „Dzień Dobry TVN”! A cóż to on ze sobą zabrał do studia?!

Anna Lewandowska w seksownej czerwieni i Robert Lewandowski bardziej stylowy niż Krychowiak. Na przyjęciu Bayern Monachium zadali szyku!


Czy Joanna Przetakiewicz ma dobry modowy gust?

×