Instagram Joanny Moro aż kipi od seksapilu! A jak aktorka wygląda w samym bikini w realu? Zdjęcia paparazzi rozwiewają wątpliwości

Joanna Moro bikini

Joanna Moro bikini

Joanna Moro wypoczywa na Mazurach

Lato to czas, w którym bez skrępowania można się pochwalić wakacyjną formą. Tez bez wątpienia nie brakuje Joannie Moro. Aktorka i piosenkarka odpoczywa obecnie na Mazurach i trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie!

Moro, wakacyjny urlop postanowiła spędzić z synami. Wybrali się więc nad jezioro Orzyc nieopodal Olsztyna. Zarówno pogoda, jak i dobre nastroje rodzinie dopisują. Aktorka spędza czas na zabawie z synami w wodzie, a także zażywa kąpieli słonecznych na leżaku, gdzie przede wszystkim odpoczywa.

Joanna Moro jest nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie, ale bez wątpienia jedną z najładniejszych. Jej oryginalna uroda sprawia, że trudno odwrócić od niej wzrok nawet na chwilę. Nie da się nie zauważyć, że kobieta jest w dobrej formie. Nic więc dziwnego, że może pozwolić sobie na to, by pokazać się światu w bardzo skąpym bikini.

Jaki jest sekret tak pięknej figury? Jak zdradziła Zawadzka w jednym z wywiadów wszystko to zasługa odpowiedniej równowagi i umiaru.

Staram się myśleć i wszystko robić z głową, wszystko z umiarem. (…) Czytam wiele książek, interesuję się zdrowym odżywianiem, mówienie o jedzeniu jest nieskończonym tematem i wszędzie mogę o tym mówić, o działaniu pietruszki, czy brokuła, czy jakichś herbatek – przyznała aktorka.

A Wy jak oceniacie jej figurę? Jest czego zazdrościć?

Joanna Moro zrobiła sobie operację twarzy! Co jej przyszło do głowy?!

Marcelina Zawadzka uwielbia wygrzewać się na plaży! Tym razem zdjęcia zrobili jej paparazzi. Co za pozy!

Do sieci trafiły potworne zdjęcia z żoną Michała Wiśniewskiego w roli głównej. Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat!


Joanna Moro w bikini na Mazurach (2018)

Joanna Moro w bikini na Mazurach (2018)

Joanna Moro w bikini na Mazurach (2018)

Joanna Moro w bikini na Mazurach (2018)

Joanna Moro w bikini na Mazurach (2018)

Joanna Moro w bikini na Mazurach (2018)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×