Joanna Krupa z mężem, córeczką i siostrą jak typowi turyści zwiedzają Starówkę. Asha skradła show

Joanna Krupa z rodziną na Starówce

Joanna Krupa zabrała męża, córkę i siostrę na spacer po warszawskiej Starówce. Paparazzi zrobili im masę pięknych zdjęć. Na pierwszy rzut oka wyglądali jak typowi turyści na wakacjach.

Wakacje w pełni, ale dla Joanny Krupy nie oznaczają one urlopu. Modelka od dwóch miesięcy pracuje w pocie czoła na planie kolejnej edycji Top Model. Już we wrześniu TVN zaprezentuje efekty obrad jurorów popularnego show. Poznamy nowych uczestników i zobaczymy kolejne zjawiskowe stylizacje prowadzącej. Krupa przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze wygląda świetnie. Nawet na co dzień prezentuje się jak milion dolarów, czego dowodem są najnowsze zdjęcia.

Joanna Krupa z mężem, córką i siostrą na spacerze po warszawskiej Starówce

Joannę w trakcie pobytu w Polsce wspierają najbliżsi. Niedawno przylecieli do niej mąż, córka i siostra. Dla Douglasa Nunesa i małej Ashy każda wizyta w ojczyźnie Krupy jest szczególna. W końcu mogą lepiej poznać miejsce i historię kraju, z którego pochodzi modelka.

We wtorek Krupa z najbliższymi odwiedzili warszawą Starówkę. Gdy na planie Top Model ogłoszono koniec zdjęć do jednego z odcinków, Joanna zabrała rodzinę na spacer. Paparazzi dostrzegli ich w tłumie ludzi. Na zdjęciach możemy zobaczyć, jak gospodyni Top Model oprowadza Douglasa, Ashę i Martę po jednym z najpiękniejszych miejsc w stolicy.

Cała czwórka wyglądała bardzo elegancko. Joanna sięgnęła po czarny top i długą spódnicę we wzory, a szpilki zamieniła na wygodne buty na płaskim obcasie. Jej mąż postawił na dżinsy i niebieski top, z kolei znana z Tańca z gwiazdami siostra wybrała koronkową bluzkę i spódnicę aż do ziemi. Towarzyszyła im zapatrzona w ekran smartfona menadżerka – Justyna Bulińska.

Największą gwiazdą rodzinnego wypadu na miasto była mała Asha. Ciekawa świata dziewczynka ekscytowała się feerią kolorów, od jakich latem kipi Starówka. W dłoni trzymała czerwony balon z logotypem popularnej restauracji specjalizującej się w pierogach – ulubionym polskim daniu Douglasa – co pozwala przypuszczać, że właśnie tam cała familia zatrzymała się na obiad.

Mała gwiazda wystylizowana w biało-czarną sukieneczkę i z efektowną ozdobą we włosach wolała spacerować i tulić się do mamy, zamiast spędzać czas w luksusowym wózku. Ale ona jest słodka!

Zobaczcie zdjęcia.


Joanna Krupa z rodziną na Starówce

Joanna Krupa z rodziną na Starówce

Joanna Krupa z rodziną na Starówce

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×