Joanna Krupa wie co w trawie piszczy! Jej seksowna jeansowa sukienka to prawdziwy modowy strzał w dziesiątkę!

Joanna Krupa w

Joanna Krupa w "Dzień Dobry TVN"

Joanna Krupa w jeansowej sukience w „Dzień Dobry TVN”

Joanna Krupa to obecnie bez wątpienia najlepiej rozpoznawalna polska modelka. Popularnością przebija ją prawdopodobnie jedynie Anja Rubik, ale obie są obłędnie piękne, odnoszą ogromne sukcesy, a w social mediach mają rzeszę fanów. Krupa, która niedawno zaręczyła się z nowym ukochanym, Douglasem Nunesem i właśnie szykuje się do ślubu, oprócz prywatnego szczęścia ma jeszcze na barkach nowy sezon Top Model. Program ruszy wraz z jesienną ramówką, ale promocja zaczyna się dużo wcześniej.

22 lipca Joanna pojawiła się w Dzień Dobry TVN, w którym opowiadała między innymi o swojej pracy, ale również o ukochanym, który niedawno odwiedził z nią Polskę. Paparazzi przyłapali ją gdy opuszczała studio TVN. W krótkiej, jeansowej sukience, która świetnie podkreśliła jej kształty i beżowych szpilkach wyglądała po prostu fantastycznie.

Sukienka od Boco z dwoma rzędami guzików i kuszącym dekoltem to idealny wybór do sylwetki, którą może pochwalić się Krupa. Jeans, który wrócił w tym roku do łask, świetnie wygląda na smukłych i wysokich kobietach – w połączeniu ze szpilkami i burzą jasnych włosów, daje naprawdę ciekawy efekt. Kreacja nie tylko odsłoniła zgrabne nogi modelki, ale również wyeksponowała ramiona i szyję, co w taką pogodę jest prawdziwym błogosławieństwem.

Lekki, rozświetlający makijaż, powłóczyste spojrzenie i uśmiech, za który wielu dałoby zabić. Krupa wygląda pięknie, promiennie i jest szczęśliwa jak nigdy.

Jak wam się podoba w takiej stylizacji? 😉

WOJNA! Joanna Krupa ostro rozlicza się z byłą agentką. Zarzuca jej szantaż! [WIDEO]

Świat mody miał paść przed nim na kolana. Joanna Krupa już wie, kto zniszczył karierę Patryka Grudowicza po „Top Model

Nastoletnia córka Roberta Leszczyńskiego w pierwszym wywiadzie po śmierci ojca. Te słowa skruszą najtwardsze serca


Joanna Krupa w

Joanna Krupa w "Dzień Dobry TVN"

Joanna Krupa w

Joanna Krupa w "Dzień Dobry TVN"

Joanna Krupa w

Joanna Krupa w "Dzień Dobry TVN"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×