Szukaj

Joanna Krupa z mężem i córeczką na zakupach w Los Angeles. Gwiazda zafundowała sobie drobny prezent

Joanna Krupa z mężem na spacerze

Joanna Krupa z mężem na spacerze

Joanna Krupa z córką i mężem zostali przyłapani na spacerze. Prowadząca Top Model postawiła na wygodną stylizację, przyciągając uwagę biżuterią. W co się ubrała?

Joanna Krupa kilka miesięcy temu została mamą — na świecie pojawiła się Asha Leigh. Modelka zmieniła dla niej swoje dotychczasowe życie. Chociaż nadal jest aktywna zawodowo, z niektórych propozycji musiała zrezygnować. Tak jak z finału Top Model, którego nie poprowadziła, ponieważ dziewczynka była za mała na podróże.

Joanna z córką spędza niemal każdą wolną chwilę, a swoim szczęściem chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Publikuje urocze fotografie, na których Asha odgrywa główną rolę. Niedawno podzieliła się z fanami zdjęciami ze chrztu. Jej córeczka wyglądała uroczo.

Joanna Krupa z córką i mężem na spacerze. Jak wyglądała?

Zdjęcia Krupy z dzieckiem pojawiają się nie tylko w mediach społecznościowych. Modelka co jakiś czas jest na celowniku amerykańskich paparazzi, którzy towarzyszą ją nie tylko na branżowych imprezach, ale także podczas codziennych sytuacji. Tak było też w sobotę, gdy natknęła się na nich w słonecznej Kalifornii.

Joanna wybrała się na zakupy, podczas których towarzyszył jej mąż Douglas Nunes. Gdy modelka buszowała w swoim ulubionym sklepie z kosmetykami, mężczyzna pilnował ich córeczki.

Krupa wyglądała wspaniale. Ubrała się w luźny, wełniany sweterek, który połączyła z jeansami i wygodnymi balerinkami. Uwagę przyciągały jednak dodatki – pierścionek zaręczynowy, któremu towarzyszyły dwie, małe obrączki. Niezbędne akcesoria Joanna zapakowała w dużą, różową torbę.

Zobacz także: Joanna Krupa już zaplanowała karierę swojej 4-miesięcznej córeczki. Rośnie nam kolejna gwiazda


Joanna Krupa z córką i mężem na spacerze

Joanna Krupa z córką i mężem na spacerze

Joanna Krupa na zakupach w Los Angeles. Wybrała piękną biżuterię

Joanna Krupa na zakupach w Los Angeles. Wybrała piękną biżuterię

Joanna Krupa z córką i mężem na zakupach w Los Angeles

Joanna Krupa z córką i mężem na zakupach w Los Angeles

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×