Chudziutka Joanna Krupa imprezuje w Los Angeles w stylowym kombinezonie. Głęboki dekolt i talia osy. Jaka ona jest HOT!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa wybrała się z przyjaciółką do restauracji. Postawiła na bardzo szykowną stylizację. Zdjęcia paparazzi obiegły media.

Joanna Krupa prawie od dwóch lat sprawdza się w roli mamy. W 2019 roku razem z mężem Douglasem Nunesem powitali na świecie uroczą Ashę. Dziewczynka co jakiś czas pojawia się w social mediach znanych rodziców. Gwiazda Top Model podzieliła się rozkosznym nagraniem, na którym tańczy z córką w rytm dziecięcej piosenki Baby shark. Dziewczynka podąża za mamą i obraca się w wybranym przez nią kierunku – raz w jedną, raz w drugą stronę.

Krupa nigdy nie ukrywa, że marzy o tym, by jej córeczka doczekała się rodzeństwa. Chciałaby mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko:

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – komentowała w wywiadzie z Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa z przyjaciółką na kolacji. Jak wyglądała?

Joanna Krupa w czwartkowy wieczór wybrała się na kolację z przyjaciółką, Laurą Rugetti. Wybrały modny lokal w Hollywood. Przed wejściem natknęli się na nie fotoreporterzy, którzy zrobili im kilka zdjęć.

Gwiazda Top Model postawiła bardzo szykowną stylizację. Ubrała się w błękitny kombinezon z bufkami. Podkreśliła talię szerokim, białym pasem z klamrą. Dobrała do niego buty na obcasie w kolorze nude. Sięgnęła też po niewielką kopertówkę. Joanna miała bardzo delikatny makijaż, włosy spięła w kucyka.

Joanna Krupa i Laura Rugetti na kolacji

Joanna Krupa i Laura Rugetti na kolacji

Modelka udostępniła zdjęcie z przyjaciółką w swoich social mediach. Pozują obok siebie przed wejściem do restauracji. Joanna Krupa całą sytuację krótko skomentowała:

Wieczór dla mam.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują urodę przyjaciółek:

  • Dwie piękności, aż nie wiem, która wygląda lepiej.
  • W tym kolorze jest Ci bardzo ładnie. Idealnie skrojony kombinezon.
  • Joanna Krupa jak zwykle zachwyca wyglądem. Przepiękne jest to zdjęcie, serio.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Panie wyglądają wspaniale.


Joanna Krupa w błękitnym kombinezonie

Joanna Krupa w błękitnym kombinezonie

Joanna Krupa sięgnęła po kopertówkę

Joanna Krupa sięgnęła po kopertówkę

Joanna Krupa i Laura Rugetti na kolacji

Joanna Krupa i Laura Rugetti na kolacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×