Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 27.04.2018

Piękna ciężarna Jessica Alba pokazała swoje śliczne córki! One niedługo zostaną gwiazdami!

Jessica Alba w ciąży z córkami


Jak wyglądają córki Jessiki Alby?

Jessica Alba jest nie tylko chodzącym ideałem, który inkasuje horrendalne sumy za kolejne głośne role, ale prywatnie jest przede wszystkim dumną mamą dwóch ślicznych córek – 9-letniej Honor Marie i 6-letniej Haven Garner Warren. Wkrótce do dziewczynek dołączy trzecie dziecko amerykańskiej gwiazdy – tym razem będzie to chłopiec.

Ciężarna aktorka jest na nieustannym celowniku paparazzi. Ostatnio przyłapali ją na rodzinnym spacerze. Honor to wykapana mama, co pozwala przypuszczać, że wkrótce sama wkroczy z impetem na salony zajmując miejsce pięknej rodzicielki, i to nie tylko w rankingach najbardziej pożądanych kobiet świata. Szczególnie, że Honor ma już na swoim koncie szeroko komentowaną w 2008 roku okładkę OK!, za którą Jessica zainkasowała 1,5 miliona dolarów.

Warto przypomnieć, że 36-letnia Jessica Alba oprócz głośnych ról w Sin City – Miasteczko grzechu czy Cień Anioła (za rolę Max Guevery dostała nagrodę Saturna!), jest także właścicielką marki z ekologicznymi kosmetykami Honest Beauty.

Zobaczcie słodkie córeczki Alby

Koniec ukrywania brzuszka! Ciężarna Jessica Alba pochwaliła się imponującymi krągłościami na rodzinnym spacerze

Ciężarna gwiazda na zakupy wybrała się w obszernej sukience. Nawet ten zabieg nie ukrył ogromnego brzuszka!

Jessica Alba wyprawiła huczny baby shower! Impreza bajkowa, ale to jej pięknie zaokrąglony ciążowy brzuszek był w centrum uwagi

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 3


Gość | 24 grudnia 2017, 22:18

Jessica jest piękna, ale dzieci rodzi brzydkie. Te dziewczynki nie poszły w nią z urodą.


Gość | 20 grudnia 2017, 12:34

Jessica ma przeciez mase ludzi ktorzy dbaja o jej wyglad,od stop do glowy wiec nic dziwnego ze tak swietnie wyglada !


Ania | 19 grudnia 2017, 22:41

Kurczę jak ona to robi, ze po dwóch ciążach wyglada tak perfkecyjnie i to w dodatku w trzeciej ciązy… Ja nie wiem. Gwiazdy to mają jakoś zdecydowanie lepiej. Ja sama po ciązy musze dużo ćwiczyć, stosowac iqacai i dopiero wtedy widać efekty zrzucania wagi.


Dodaj komentarz
×