Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Jessica Alba w ciąży przyłapana na lotnisku! Na zdjęciach z profilu widać pierwsze krągłości

Jessica Alba w ciąży


Jessica Alba w ciąży na zdjęciach paparazzi

Jessica Alba to aktorka, która pamiętamy z takich produkcji jak Sin City, Fantastyczna Czwórka, Walentynki, Maczeta czy Poznaj naszą rodzinkę. 19 maja 2008 roku Alba zaręczyła się z Cashem Warrenem i niespełna miesiąc później, 7 czerwca, przyszła na świat ich córka Honor Marie, zaś 13 sierpnia 2011 – Haven Garner. Jessica w wywiadach powtarzała, że wraz z mężem pragną mieć „drużynę piłkarską”. W lipcu ujawniła, że oczekuje na narodziny kolejnego potomka.

Gwiazda, którą paparazzi przyłapali na lotnisku, nie wydawała się być z tego powodu zadowolona – ubrana w luźne, czarne rzeczy nie afiszowała się z rosnącym brzuszkiem. Na nosie miała okulary przeciwsłoneczne i bardzo pochmurną minę. Jedynym kolorowym akcentem stylizacji była niebieska, pikowana kopertówka.

Widać brzuszek?

Kolejna gwiazda w ciąży! Ogłosiła to w uroczy sposób [WIDEO]

Jessica Alba w ciąży na lotnisku

Jessica Alba w ciąży na lotnisku

 

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 1


Pompka | 12 września 2017, 14:02

Fajnie się prezentuje. Jakoś nie widać po niej ciąży. Ja to wyglądałam jak chodząca bomba. Byłam po prostu gruba i nie wiem skąd mi się to wzięło, bo w sumie nie zajadałam się nie wiadomo jak. Jakiś czas po urodzeniu zaczęłam brac iqacai, żeby mi pomogło z tymi kilogramami zbędnymi, bo nie przypominałam siebie.


Dodaj komentarz
×