Szukaj

Jennifer Lopez świętuje urodziny Alexa i szpanuje ekstremalnie drogą torebką. Kosztowała… milion złotych

Jennifer Lopez z torebką za milion złotych

Jennifer Lopez z torebką za milion złotych

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zostali sfotografowani podczas spaceru po polu golfowym. Był namiętny pocałunek i… torebka za prawie milion złotych. To podobno najdroższy model świata. Z czego jest wykonana?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez po raz pierwszy oficjalnie spotkali się na meczu Yankeesów, kiedy artystka jeszcze była żoną Marca Anthony’ego. Piosenkarka miała wówczas na sobie koszulkę drużyny Mets Jersey. Kilka lat później zdradziła, że tamtego dnia ona i jej obecny partner mieli niezwykłe połączenie.

Uścisnęliśmy sobie ręce i to było dziwne bo przez jakieś trzy sekundy przeszedł przez nas prąd. Potem jeszcze jakieś trzy do pięciu sekund patrzyliśmy sobie prosto w oczy – powiedziała Lopez w Sports Illustrated.

Na długi czas zniknęli sobie z oczu, aż tu nagle 12 lat później, gdy J.Lo była już po rozwodzie z Markiem Anthonym, zauważyła Rodrigueza w hotelu Beverly Hills, gdy szukał swojego samochodu. Klepnęła go w ramię, żeby zwrócić jego uwagę. Kilka dni później poszli na pierwszą randkę.

W maju para wzięła udział w Met Gala 2017. To był pierwszy raz, kiedy zostali sfotografowani razem na czerwonym dywanie.

I choć media kilka miesięcy temu media plotkarskie donosiły o kryzysie w ich związku, to nic nie wskazuje, by para miała za sobą trudny czas. Niedawno Alex oficjalnie oświadczył się piosenkarce i gdyby nie COVID-19, pewnie byliby już po ślubie. Tymczasem para z okazji niedawnych urodzin obojga ofiarowała sobie wzajemnie niezwykle prezenty – filmiki, zmontowane z archiwalnych materiałów, które pokazują ich związek. Oboje zamieścili je na swoich profilach.

Jennifer Lopez z torebką za milion złotych świętuje urodziny Alexa Rodrigueza

Po poniedziałkowych, 45. urodzinach Alexa, zakochani wybrali się na romantyczny spacer po polu golfowym. Jennifer jak zwykle zachwycała wyglądem. Pomimo że jest starsza od swojego narzeczonego o 6 lat, wcale tego nie widać. Tego dnia miała na sobie błękitną, koszulową sukienkę i białe adidasy. Jednak uwagę zwracało co innego.

J.Lo miała ze sobą jedną z najdroższych torebek świata. Gwiazda posiada model Hermes Himalayan Birkin ze skóry afrykańskiego krokodyla, wykończony 18-karatowym, białym złotem i diamentami. Jej cena zwala z nóg. To ponad 300 tysięcy dolarów, czyli prawie 1 milion złotych.

Spacer zakochanej pary zakończył się namiętnym pocałunkiem. Chyba nie mogą się już doczekać ślubu.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na polu golfowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×