Szukaj

Jennifer Lopez w zniszczonych spodniach i japonkach przyłapana o poranku! W takim stroju paradowała po hotelu!

Jennifer Lopez przyłapana przed hotelem w podziurawionych spodniach i japonkach. Gwiazda w luźnych ciuchach wyskoczyła na szybką kawę do pobliskiej kawiarni. Czy w codziennym wydaniu wciąż wygląda jak demon seksu?
Jennifer Lopez ciuchy

Luz i wygoda to coś co kocha każdy z nas, nie inaczej jest w przypadku największych światowych gwiazd, i to takich jak Jennifer Lopez. Seksbomba przyzwyczaiła swoich fanów do wcieleń, w których ocieka seksem. Artystka nie stroni od luksusowych kreacji eksponujących to, co ma najlepsze, czyli praktycznie wszystko 🙂 Zdarza się jednak, że J.Lo czasami wskakuje w mniej spektakularne ciuszki, co szczególnie cieszy oko nie tylko jej wielbicieli, ale też paparazzi.

Dzisiaj rano Jennifer została przyłapana przed hotelem, z którego wyskoczyła na szybką kawę do swojej ulubionej sieciówki. Słynna ślicznotka nie zastanawiała się długo nad tym, co na siebie włożyć. Bez dłuższego namysłu wybrała więc podziurawione białe spodnie o dość luźnym fasonie, białą bluzę z kapturem odsłaniającą jej pięknie umięśniony brzuch oraz to, co najwygodniejsze, czyli zwykle różowe japonki.

Po powrocie do hotelowego pokoju J.Lo ucięła sobie krótką drzemkę, a następnie pod okiem profesjonalistów zmieniła się demona seksu, którego na żywo mogła podziwiać publiczność podczas koncertu It’s My Party Tour.

Zobacz: Luksus nie do opisania! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kupili wspólną willę. Wnętrza zapierają dech!

Zobacz: Znudzona pracą Jennifer Lopez rozwesela się lampką pysznego wina! Zmysłowa gwiazda przesłała słodkiego buziaka dla paparazzi!

Zobacz: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na romantycznym spacerze! W tym stroju 50-letnia gwiazda wygląda jak własna córka!


Czy Jennifer Lopez jest ikoną stylu?

×