Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

Zdjęcie (1) Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

[1/8] Jennifer Lopez i jej urodzinowi goście

Zdjęcie (2) Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

[2/8] Jennifer Lopez i Umar Kamani

Zdjęcie (3) Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

[3/8] Jennifer Lopez z gośćmi

Zdjęcie (4) Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

[4/8] Jennifer Lopez - urodziny

Zdjęcie (5) Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

[5/8] Ashanti na urodzinach JLo

Zdjęcie (6) Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

[6/8] Jennifer Lopez i jej tort

Zdjęcie (7) Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

[7/8] Jennifer Lopez i jej tort urodzinowy

Zdjęcie (8) Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

[8/8] Jennifer Lopez i jej tort urodzinowy

Komentarze

×