Szukaj

Niewyspana Jennifer Lopez z papierosem i kawą w dłoni biegnie do pracy! Nie zabrakło luksusowej stylizacji!

Jennifer Lopez gra główną rolę w nowej amerykańskiej produkcji Hustlers. Ostatnio pojawiła się na planie lekko spóźniona, ubrana jedynie w czarny szlafrok i luksusowe szpilki. Gwiazda pozwoliła sobie jeszcze na zapalenie porannego papieroska oraz wypicie pysznej kawy.
Jennifer Lopez pali papierosy

Jennifer Lopez od kilku tygodni przebywa na planie nowego filmu Hustlers. Zdjęcia do produkcji odbywają się w Nowym Jorku, trwają każdego dnia od wczesnych godzin porannych do wieczora. Największą atrakcją dla paparazzi jest oczywiście codzienny przemarsz uliczny J.Lo. która najczęściej o poranku nie wygląda jak symbol światowego seksu. Najczęściej na plan gwiazdę przywozi jej ukochany partner Alex Rodriguez. Ostatnio jednak Alex przebywał na zlocie byłych sportowców, zatem 50-letnia seksbomba z transportem musiał radzić sobie sama.

J.Lo na plan przyjechała swoja limuzyną, tradycyjnie dotarła spóźniona, po wyjściu z auta Jennifer wykonała spektakularny marsz po ulicy, przy okazji gwiazda wypiła poranną kawkę, jak również nie zapomniała o zapaleniu papieroska. Tym razem Lopez była już umalowana i lekko uczesana. Mniej starannie podeszłą jednak do swojego stroju. Aktorka wskoczyła jedynie w luksusowy czarny szlafrok wykończony białym kołnierzem. Dla podkreślenia swojej boskiej figury Jennifer przewiązała się bardzo ciasno paskiem w talii.

Spod szlafroka artystki wystawała jednak luksusowa biżuteria i biały tajemniczy top. Największą sensacją były jednak buty, w których Jennifer przybyła do pracy. Tylko ona potrafi zestawić złote gigantyczne szpilki z domowym szlafrokiem.

Zobaczcie jak jest ślicznie.

Zobacz: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez całują się namiętnie na środku ulicy! Paparazzi uwiecznili namiętne show gorącej pary!

Zobacz: Co łączy Jennnifer Lopez i Alexa Rodrigueza? To żadna bajkowa miłość! Tabloid odkrył na czym opiera się ich relacja

Zobacz: Zdjęcia paparazzi: Edyta Górniak zakasowała Jennifer Lopez! Wystarczyło, że do swojej miniówki włożyła te ultra seksowne buty!


Czy Jennifer Lopez jest ikoną stylu?

×