J.Lo totalnie straciła głowę dla Bena Afflecka! Przyozdobiła ciało jego imieniem. Myślała, że nikt nie zauważy tego drobnego napisu?

Jennifer Lopez nosi symbol uczuć do Bena Afflecka, czego nie omieszkali zauważyć czujni fani pary. W komentarzach nie brakuje zachwytów.

 Zaledwie kilka dni po rozstaniu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, kolorową prasę i fanów zelektryzowała informacja na temat tego, że J.Lo znowu spotyka się z byłym narzeczonym Benem Affleckiem. Para kilkanaście lat temu była zaręczona, a na kilka godzin przed ślubem zakochani odwołali ceremonię. To zdruzgotało fanów pary, którzy nazywali ich Bennifer i wróżyli długie lata w szczęściu.

Jennifer i Ben przez jakiś czas nie afiszowali się z uczuciami. Obecnie już nie zamierzają więcej się kryć.

Jennifer Lopez nosi wzruszający symbol uczuć do Bena Afflecka

Plotki pojawiające się w tabloidach okazały się być prawdą. Już od jakiegoś czasu Jennifer Lopez i Ben Affleck nie mają zamiaru ukrywać tego, co ich łączy. Po wielu latach postanowili dać sobie drugą szansę. Wszystko wydarzyło się zaledwie kilka dni po tym, jak piosenkarka rozstała się z narzeczonym, dlatego ta informacja dodatkowo rozgrzała fanów. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali zakochanych podczas romantycznej kolacji, na którą zabrali także dzieci wokalistki. Do prasy trafiły zdjęcia, a także nagranie ich pocałunków.

Jednak dopiero w dniu swoich 52. urodzin, J.Lo zdecydowała się oficjalnie potwierdzić, że ponownie buduje relację z Affleckiem. Pokazała zdjęcie, na którym czule się całują, nie dając pola do wątpliwości, że ich uczucie po latach odżyło na nowo i to ze zdwojoną siłą.

W sieci pojawiło się także zestawienie zdjęć Bena i Jennifer sprzed lat i obecnie. Internauci nie mają wątpliwości, że czas dla pary się zatrzymał, zwłaszcza dla Lopez.

J.Lo została także przyłapana przez fotoreporterów podczas zakupów w Monako, gdzie obecnie przebywa. Miała na sobie słomiany kapelusz oraz lnianą sukienkę, jednak najwięcej zachwytów wywołał jej naszyjnik. Czujni fani dostrzegli, że zawieszki w kształcie liter układają się w imię ukochanego.

Ten drobny gest rozczulił internautów.

  • Bennifer! Jak cudnie. Jesteście tacy słodcy.
  • Wspaniale, że jesteście razem!
  • Jest zakochana jak nastolatka!
  • Nigdy nie robiła tego dla żadnego innego mężczyzny. Oszalała na jego punkcie!

Nie da się ukryć, że uczucie, które ponownie rozgorzało pomiędzy Benem i Jennifer zaskoczyło fanów gwiazd. Są jednak zachwyceni tym powrotem.


Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×