Szukaj

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji

Jennifer Lopez mecz

Jennifer Lopez na meczu i randce z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez to bez wątpienia jedna z najładniejszych par zza oceanu. Choć ich związek nie był zawsze usiany różami, a plotki mówiły o wzajemnych zdradach, kryzysach i rozstaniach, udało się im przetrwać i wyjść obronną ręką z większości kiepskich sytuacji. Wychowują razem Maxa i Emmę, czyli dzieci J.Lo, ale nie stronią też od przebywania z pociechami Alexa. Wzorowa rodzina.

Nie oznacza to jednak, że przestali wychodzić razem na randki! Niedawno na Instagramie Alexa pojawiło się urocze zdjęcie pary z meczu MLB All-Star Game. Wybrali się razem i nieustannie trzymali się za ręce. Tego wieczoru Alex komentował mecz dla Fox Sports i choć przyznał, że był to ogromny stres, wyjawił też, że ukochana, która sprawiała wrażenie nieco naburmuszonej, pomogła mu go przezwyciężyć:

Kiedy ona się pojawia, to nigdy nie jest “praca”. To była świetna zabawa, przeżywać 89 MLB All-Star Game właśnie z nią – napisał.

Pierwsze plotki o związku J.Lo i Alexa zaczęły się niemal dwa lata temu i wygląda na to, że od tamtej pory między nimi wszystko rozkwita.

Jennifer Lopez w obcisłej sukience na meczu

Jennifer na stadionie przykuwała uwagę głównie za sprawą swojej super obcisłej kreacji w czarno-białe paski, w której ledwo mogła się poruszać. Perfekcyjny makijaż, wysokie szpilki i eleganckie dodatki wprawiły w osłupienie internautów, którzy stwierdzili, że J.Lo pomyliła pokaz Chanel z imprezą sportową, na której wszyscy mieli na sobie wygodne ciuchy.

Przesadziła czy wyglądała idealnie?

Seks-taśma i gejowska zdrada. Ujawniono największe tajemnice Jennifer Lopez! W mediach aż się zagotowało

Prawdziwy ogień! Rozebrana Jennifer Lopez zmysłowo leży na swoim półnagim ukochanym! Kochankowie są na plaży! Cały Internet oszalał!

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!

Jennifer Lopez przyłapana przez paparazzi w szampańskim nastroju na after party! Seksbomba nie mogła ustać na swoich pięknych nogach!


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×