Szukaj

Jennifer Lopez przeszła metamorfozę! W nowej fryzurze przypomina Arianę Grande. Młodziej już nie może wyglądać!

Jennifer Lopez, Ariana Grande

Jennifer Lopez, Ariana Grande

Jennifer Lopez wystylizowała się na Arianę Grande

Jennifer Lopez pojawiła się ostatnio pod jednym ze studiów w Los Angeles. W drodze na wywiad zszokowała przechodniów i paparazzi – wyglądała jak Ariana Grande!

Jennifer Lopez to wielka gwiazda nie tylko światowej sceny muzycznej, ale i kinowej. W ostatnim czasie intensywnie promuje nowy film Teraz albo nigdy, w którym zagrała główną rolę. Produkcja już odniosła spory sukces, ale wokalistka stale, dzielnie udziela na jego temat wywiadów. W ostatnich dniach widziana była w Los Angeles, pod jednym ze studiów nagraniowych, do którego szła właśnie na jeden z nich. Po drodze musiała zmierzyć się z tłumem paparazzi, którzy uwiecznili jej zaskakującą stylizację.

J.Lo ewidentnie wzorowała się na na młodszej koleżance po fachu – Arianę Grande. Nie dość, że przyodziała młodzieżową kurtkę i spodnie, to jej długi koński kucyk przyciągnął największą uwagę. Jest to charakterystyczna fryzura dla gwiazdy hitu Thank you, next, która nie raz widziana była właśnie w takiej odsłonie, co bardzo zmyliło przechodniów.

Nie tak dawno, bo w minioną niedzielę, poprzednia stylizacja Jennifer również wywołała sporą burzę w Internecie. Kreacja z gali rozdania nagród Grammy także nie  przeszła bez echa. Złośliwi stwierdzili, że z seksbomby uleciał cały seksapil i wreszcie wyglądała na swój wiek, czyli na 50 lat.

My kupujemy J.Lo w każdym wydaniu. Jest obłędna!

Monika Pietrasińska wraca do gry przerobiona na Jennifer Lopez! Już nie jest kopią Natalii Siwiec!

Grammy 2019: Jennifer Lopez jak z „Dynastii”. Internauci podzieleni. Jedni się zachwycają, inni twierdzą, że kicz. Nie oszczędzili też jej występu. Co poszło nie tak?

Jennifer Lopez drastycznie skróciła i przefarbowała włosy na jasny blond! Na Grammy 2019 pokaże się totalnie odmieniona!


Jennifer Lopez jak Ariana Grande

Jennifer Lopez jak Ariana Grande

Jennifer Lopez jak Ariana Grande

Jennifer Lopez jak Ariana Grande

Jennifer Lopez jak Ariana Grande

Jennifer Lopez jak Ariana Grande

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×