Szukaj

Jennifer Lopez przeszła metamorfozę! W nowej fryzurze przypomina Arianę Grande. Młodziej już nie może wyglądać!

Jennifer Lopez, Ariana Grande

Jennifer Lopez wystylizowała się na Arianę Grande

Jennifer Lopez pojawiła się ostatnio pod jednym ze studiów w Los Angeles. W drodze na wywiad zszokowała przechodniów i paparazzi – wyglądała jak Ariana Grande!

Jennifer Lopez to wielka gwiazda nie tylko światowej sceny muzycznej, ale i kinowej. W ostatnim czasie intensywnie promuje nowy film Teraz albo nigdy, w którym zagrała główną rolę. Produkcja już odniosła spory sukces, ale wokalistka stale, dzielnie udziela na jego temat wywiadów. W ostatnich dniach widziana była w Los Angeles, pod jednym ze studiów nagraniowych, do którego szła właśnie na jeden z nich. Po drodze musiała zmierzyć się z tłumem paparazzi, którzy uwiecznili jej zaskakującą stylizację.

J.Lo ewidentnie wzorowała się na na młodszej koleżance po fachu – Arianę Grande. Nie dość, że przyodziała młodzieżową kurtkę i spodnie, to jej długi koński kucyk przyciągnął największą uwagę. Jest to charakterystyczna fryzura dla gwiazdy hitu Thank you, next, która nie raz widziana była właśnie w takiej odsłonie, co bardzo zmyliło przechodniów.

Nie tak dawno, bo w minioną niedzielę, poprzednia stylizacja Jennifer również wywołała sporą burzę w Internecie. Kreacja z gali rozdania nagród Grammy także nie  przeszła bez echa. Złośliwi stwierdzili, że z seksbomby uleciał cały seksapil i wreszcie wyglądała na swój wiek, czyli na 50 lat.

My kupujemy J.Lo w każdym wydaniu. Jest obłędna!

Monika Pietrasińska wraca do gry przerobiona na Jennifer Lopez! Już nie jest kopią Natalii Siwiec!

Grammy 2019: Jennifer Lopez jak z „Dynastii”. Internauci podzieleni. Jedni się zachwycają, inni twierdzą, że kicz. Nie oszczędzili też jej występu. Co poszło nie tak?

Jennifer Lopez drastycznie skróciła i przefarbowała włosy na jasny blond! Na Grammy 2019 pokaże się totalnie odmieniona!


Lubisz styl ubierania Jennifer Lopez?

×