Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią Anety Zając
Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią Anety Zając

Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią Anety Zając

Ukochany nie miał litości. Mocne zdjęcia zalanej krwią...

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie, na którym śpiewa swojej ukochanej! [WIDEO]
Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie, na którym śpiewa swojej ukochanej! [WIDEO]

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie, na którym śpiewa...

Robert Lewandowski to prawdziwy romantyk. Wyciekło prywatne nagranie,...

Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia z ukochaną. To przyjaciółka Meghan Markle!
Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia z ukochaną. To przyjaciółka Meghan Markle!

Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia z ukochaną. To...

Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykle zdjęcia...

Dziś poniedziałek, 20.08.2018

Seksowna Jennifer Lopez w sportowych ciuszkach otworzyła wspólny biznes z ukochanym Alexem! To jest prawdziwy HIT!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na siłowniJennifer Lopez i Alex Rodriguez reklamują nową siłownię

Jennifer Lopez od lat jest cennym kąskiem dla reklamodawców. Choć gwiazda zbliża się do 50, nadal zachwyca swoim wyglądem, szczególnie wysportowaną sylwetką. Fakt ten najbardziej docenia obecny chłopak J.Lo – Alex Rodriguez. Przebiegły były sportowiec, postanowił bowiem wykorzystać wizerunek Jennifer do rozreklamowania swojego biznesu.

Alex od niedawna jest właścicielem kilku luksusowych siłowni, a w ostatnich dniach właśnie otworzył kolejną o nazwie TruFusion. Jego koncern fitness, zadebiutował w marcu, a już cieszy się ogromną popularnością.

Siłownia Alexa i Jennifer oferuje ponad 65 różnorodnych stylów ćwiczeń oraz 240 nielimitowanych lekcji tygodniowo, w tym zajęcia rozwojowa jak joga, barre, pilates, bootcamp, boks, jazda na rowerze, kettlebell, a nawet wspinaczka po linach bojowych. Ostatnie takie centrum, Alex wraz z Jennifer Lopez uroczyście otworzyli w Miami.

TruFusion na zawsze zmienia sprawność grupową i szybko staje się nowym standardem w sposobie funkcjonowania ludzi. Jestem bardzo podekscytowany wprowadzeniem TruFusion do Miami, miasta, w którym dorastałem – powiedział Rodriguez, który jest także członkiem zarządu firmy.

Boska Jennifer Lopez, która wspiera swojego partnera w biznesie zaproponowała również dla luksusowych klientów serię spotkań. Chętni na wygibasy z J.Lo, będą mieli dostęp do pięciu ćwiczeń grupowych, w tym gorącej jogi oraz zmysłowego Pilatesu z gwiazdą. Siłownia znajduje się w luksusowym hotelu, w którym jest również kawiarnia oraz restauracja ze zdrowym jedzeniem.

J.Lo zasugerowała również, budowę sal do siedzenia wewnątrz i na świeżym powietrzu, tu będą serwowane świeże przekąski, sałatki oraz napoje i koktajle energetyczne autorskiego przepisu J.Lo.

TruFusion oferuje specjalną promocyjną stawkę 30 dolarów przez pierwsze 30 dni, a miesięczne członkostwo zaczyna się od 149 dolarów z nieograniczonym wykorzystaniem. Właściciele gwarantują, że po cyklu treningów, każdy będzie miał ciało podobne do tego, jakie ma J.Lo 🙂

Prawie 50-letnia Jennifer Lopez na Billboards zdeklasowała młodsze gwiazdki! Nowa fryzura, miniaturowy biustonosz i spódnica za… 300 tysięcy złotych!

WOW! Jennifer Lopez zachwala nowe show Polsatu! [WIDEO]

Boska Jennifer Lopez zaliczyła wielką wpadkę w telewizji! Wszystko przez jej nieposłuszną bieliznę!Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×