Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Skromniutko ubrana Jennifer Lopez nawet podczas zwyczajnego lunchu z ukochanym potrafi zrobić wielkie show!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Miami

Piękna Jennifer Lopez wreszcie odnalazła miłość swojego życia. Po burzliwym rozstaniu ze sporo młodszym od siebie tancerzem Casperem Smartem, Lopez związała się z emerytowanym, przystojnym sportowcem – Alexem Rodriguezem. Kochankowie sprawiają wrażenie szczęśliwych, bywają razem na oficjalnych imprezach, udzielają wywiadów oraz często chwalą się wspólnymi fotkami w Internecie, na których wyglądają na naprawdę zakochanych.

Ostatnio zagraniczne media coraz częściej sugerują, że para jest już zaręczona, natomiast atrakcyjna piosenkarka planuje już swój ślub. Wcześniej na portalach plotkarskich mogliśmy jednak przeczytać, że J.Lo od dawna naciskała nowego kochanka w temacie ślubu, ten jednak rzekomo nie był jeszcze gotowy i zdecydowany. Wszystko jednak wskazuje na to, że Lopez przekonała partnera i lada moment gwiazda trzeci raz stanie na ślubnym kobiercu.

W weekend Jennifer Lopez, Alex Rodriguez zostali przyłapani przez paparazzi podczas lunchu w Miami. Jak widać kochankowie poruszali ważne tematy, szczególnie Jennifer jest wyraźnie podekscytowana rozmową. Być może J.Lo przedstawiła swojemu ukochanemu własną wizję bajkowego ślubu, który z całą pewnością będzie jednym z ważniejszych wydarzeń w Hollywood!

 Czekacie?

Jennifer Lopez w pierwszej sesji z ukochanym dla prestiżowego magazynu! Pozują w łóżku i nie szczędzą sobie namiętności!

Jennifer Lopez ujawniła pikantne SMS-y od Alexa Rodrigueza! Ich pierwsza randka była bardzo gorąca! „Poszedłem do łazienki i tam…”

48-letnia Jennifer Lopez zaprezentowała naturalne piękno apetycznej części swojego boskiego ciała! Nawet Ewa Chodakowaska o takim cudzie może tylko pomarzyć!

Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?Komentarzy: 1


Gośćedka | 18 grudnia 2017, 19:46

Podirytowana????


Dodaj komentarz
×