Szukaj

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez całują się namiętnie na środku ulicy! Paparazzi uwiecznili namiętne show gorącej pary!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są już po zaręczynach, a na ich ślub czeka cały świat. Zanim jednak J.Lo czwarty raz wskoczy w ślubną suknię, musi skończyć zdjęcia do nowego filmu Hustlers, w którym wciela się w rolę striptizerki. Umęczoną gwiazdę przywozi i odwozi na plan Alex Rodriguez, który nie odmawia sobie romantycznych pocałunków od ukochanej.

Jennifer Lopez niebawem skończy 50 lat, nie oznacza to jednak, że atrakcyjna piosenkarka zwolniła tempo swojej pracy. Gwiazda właśnie kończy pracę nad swoim nowym hiszpańskojęzycznym albumem, rozpoczęła także zdjęcia do najnowszego filmu Hustlers, który wyreżyseruje Lorene Scafaria. Fani J.Lo z niecierpliwością czekają na jej nowe wcielenie filmowe, bowiem fabuła filmu bazuje na ostrym artykule z The New York Times pt. The Hustlers at Scores i opowiadać będzie o grupie striptizerek manipulujących bogatymi bankierami z Wall Street.

Zdjęcia do filmu trwają od kilku tygodni w Nowym Jorku, akcja rozgrywać będzie się w 2008 roku, krótko po wybuchu kryzysu finansowego w Stanach Zjednoczonych. Produkcja zapewnia wszelkie wygody dla swoich gwiazd, a szczególnie dla J.Lo. Zmysłowa aktorka każdego ranka zjawia się punktualnie na planie, a swoją pracę kończy późnym popołudniem.

Nikogo nie dziwi fakt, że Lopez po całym dniu pracy jest bardzo zmęczona. Jennifer, aby przygotować się do roli, przeszła nawet na nową dietę i wdrożyła nowy program treningowy, więc czuje się lekko osłabiona. Jej poświecenie dla kariery filmowej jest spore:

Nie ma drugiej aktorki, która bardziej uosabiałaby tę silną i barwną bohaterkę. Od początku myśleliśmy o niej. To pieprzona Jennifer Lopez – komentowała wybór wokalistki do roli Scafaria.

Jennifer każdego dnia na plan filmowy przywozi jej partner, Alex Rodriguez. Ukochany także odbiera zmęczoną artystkę z pracy. Ostatnio paparazzi przyłapali parę podczas namiętnego pocałunku na środku ulicy. Przystojny sportowiec dzielnie nosi torby swojej królewny, jak również odprowadza ją do auta.

To się nazywa miłość!

Zobacz: Jennifer Lopez nosi szpile grozy! To cud, że nie połamała sobie nóg!

Zobacz: Ups! Jennifer Lopez błysnęła stanikiem na środku ulicy! Skupiona na koktajlu nie zauważyła wpadki

Zobacz: Boska Jennifer Lopez wreszcie zaliczyła wielką wpadkę! To, co wystawało spod jej spodni obala mit jej doskonałości!


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×