Szukaj

UPS… Cały świat zobaczył, jak Jennifer Lopez zniszczyła swoją luksusową stylizację. Wystarczyła chwila nieuwagi

Jennifer Lopez biały płaszcz, stylizacja

Jennifer Lopez w długim białym płaszczu

Jennifer Lopez w białym płaszczu, który zniszczyła szorując nim po brudnym chodniku w Nowym Jorku. Materiał poniewierał się po ziemi. Jak wyglądała cała stylizacja? Zobacz zdjęcia paparazzi.

Jennifer Lopez cała na biało

Jennifer Lopez słynie z zamiłowania do efektownych stylizacji i białych ubrań, które pięknie podkreślają jej latynoską karnację i krągłe, kobiece kształty. Wokalistka, którą z powodzeniem można nazwać ikoną mody, wybiera stroje wystrzałowe na miarę opływającej w luksusach diwy, często ciut przesadzone, ale nigdy nie przechodzi niezauważona. Tej stylizacji nie przemyślała jednak chyba zbyt dobrze.

Paparazzi przyłapali ją w Nowym Jorku, gdy wychodziła po nagraniu programu Tonight Show Jimmy’ego Fallona. Nie można odmówić jej jednego: wyglądała absolutnie zachwycająco. Biel zawsze była “jej” kolorem, a w oversize’owym kombinezonie z wyraźnie zaznaczoną talią i bardzo głębokim kolorem prezentowała się znakomicie.

Luźna kreacja w zmysłowy sposób jednocześnie podkreślała i zakrywała ponętne kształty gwiazdy hitu Ni tú ni yo, zostawiając wiele przestrzeni dla wyobraźni. Rozpuszczone włosy i okulary przeciwsłoneczne godne każdej diwy wraz ze szpilkami dopełniały dzieła.

I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie płaszcz. Lopez zarzuciła na ramiona długi płaszczyk z lekkiego, zwiewnego materiału. Wyglądał znakomicie, ale był zdecydowanie za długi i szorował za nią po chodniku, zbierając cały okoliczny brud. Nie pomogły nawet wysokie srebrne szpilki.

Myślicie, że zrobiła to przypadkiem?

Jennifer Lopez przyłapana na czułościach z byłym mężem! Czy to oznacza koniec jej romansu z Alexem Rodriguezem?

Jennifer Lopez pokazała swoją wielką luksusową choinkę! Główną ozdobą świąteczną są jej apetyczne pośladki!

Wściekła jak osa Jennifer Lopez rozprawia się ze swoim ukochanym w trakcie lunchu! W tym skromnym golfiku trudno dostrzec w niej seksbombę!


Czy Jennifer Lopez jest ikoną stylu?

×