Szukaj

Przyłapana przez paparazzi piękność jest w ciąży?! Krągłości gwiazdy wskazują tylko na jedno!

Jennifer Garner ciąża

Jennifer Garner ciąża

Jennifer Garner jest w ciąży?

Najnowsze zdjęcia Jennifer Garner dają wiele do myślenia. Paparazzi przyłapali aktorkę w Los Angeles, gdzie największą uwagę przykuwał mocno zaokrąglony brzuszek. Czyżby laureatka Złotego Globa spodziewała się czwartego dziecka?

Wydawało się, że życie Jennifer Garner jest jak z bajki. Kariera z roku na rok nabierała tempa, miała kochającego męża oraz urodziła trójkę zdrowych dzieci. Jednak w 2016 roku sielanka się skończyła. Aktorka rozwiodła się ze swoim mężem po dziesięciu latach małżeństwa. Ben Affleck miał bowiem problemy z alkoholem, co miało być głównym powodem rozstania. Szybko jednak poradził sobie ze słabościami i zaczął nowe życie u boku Lindsay Shookus. Jednak w jednym z ostatnich wywiadów, na pytanie czy kocha byłą żonę, niespodziewanie odpowiedział:

Oczywiście, jest cudowna.

Czemu miało to służyć? Nie wiadomo. Wiemy natomiast, że aktorka również ułożyła sobie życie na nowo, choć samej z trójką dzieci było jej naprawdę ciężko. Teraz może być jeszcze trudniej. W ostatnich dniach hollywoodzka gwiazda przyłapana została przez paparazzi w Los Angeles. Zagraniczne media jednoznacznie stwierdzają, że gwiazda hitu Złap mnie jeśli potrafisz lekko przybrała na wadze i po zdjęciu ewidentnie widać, że wszystko za sprawą ciąży!

Choć takowe informacje nigdzie jeszcze nie zostały potwierdzone, to chyba tylko kwestia czasu. Spójrzcie na te zdjęcia, przypatrzcie się uważnie i sam oceńcie, czy aktorka nie spodziewa się czwartego dziecka. My już teraz składamy jej serdeczne gratulacje!

Ojcem dziecka miałby być o sześć lat młodszy od niej John Miller, z którym Garner spotyka się od ponad roku.

Fani zszokowani metamorfozą słynnej seksbomby! Zmieniła się w… mężczyznę!

Rozebrana Jennifer Lopez popsuła lanserskie selfie Alexa Rodrigueza! Wszyscy patrzą tylko na pośladki i biust J.Lo!

Jennifer Aniston i Brad Pitt na tapecie. Po słowach Angeliny Jolie zrobiło się gorąco!


Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Garner w ciąży?

Jennifer Garner w ciąży?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×