Szukaj

To się nazywa niefart. Jennifer Aniston błysnęła sutkami w białej koszulce. Wszystko przez brak stanika!

Jennifer Aniston błysnęła sutkami

Jennifer Aniston błysnęła sutkami

Jennifer Aniston błysnęła sutkami w obcisłej koszulce

Chyba nie przemyślała tej stylizacji. Jennifer Aniston została przyłapana przez fotografów 7 września podczas spaceru ze znajomym w Los Angeles. Gwiazda, która kilka miesięcy temu publicznie ogłosiła separację z mężem, Justinem Theroux, jest ostatnio bardzo zajęta. Być może przez roztargnienie nie pomyślała o tym, by pod swoją obcisłą koszulkę założyć stanik… i wpadka gotowa.

Aniston błysnęła sutkami w podkreślającej talię i piersi białej koszulce, pod którą najwyraźniej nie chciało jej się zakładać stanika. Fani bez wątpienia będą jednak pobłażliwi, go nawet w tak prostej stylizacji aktorka wyglądała jak bogini. Do swojej problematycznej koszulki założyła szare spodnie od garnituru, a włosy pozostawiła rozpuszczone. Przez większość czasu osłaniała też twarz okularami, prawdopodobnie chcąc uniknąć rozpoznania.

Od czasu rozstania z Justinem, Aniston stanęła na nogi i jest piękniejsza niż kiedykolwiek. W jednym z ostatnich wywiadów dla In Style wyznała, że wcale nie rozpacza z powodu bycia singielką:

Nikt nie wie co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie. Wywiera sie presje na kobietach, każe im się być matkami, a jeśli nie są, dopada je łatka „uszkodzonego dobra”. Może moim celem na tej planecie nie jest rozmnażanie. Może mam do zrobienia wiele innych rzeczy – skwitowała

Zdecydowanie wygląda na szczęśliwą. 😉

Romans Jennifer Aniston z seksownym trenerem kwitnie! Właśnie udzielił wywiadu i pokazał pierwsze zdjęcie ze swoją ukochaną

Koszmarne szczegóły dotyczące rozwodu Justina Theroux i Jennifer Aniston ujrzały światło dzienne. Będzie nieprzyjemny

Jennifer Aniston dawno nie była tak wściekła. W kilku słowach podsumowała co sądzi o Angelinie Jolie. Wszystko przez Brada Pitta!


Jennifer Aniston w prześwitującym topie

Jennifer Aniston w prześwitującym topie

Jennifer Aniston w prześwitującym topie

Jennifer Aniston w prześwitującym topie

Jennifer Aniston w prześwitującym topie

Jennifer Aniston w prześwitującym topie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×