Szukaj

Jarosław Bieniuk z synem świętują zakończenie roku szkolnego! Jaś to wykapany ojciec! Nawet ubiera się podobnie!

Jarosław Bieniuk to tata na medal! Wczoraj wraz z Jasiem wybrali się do jego szkoły, aby lada chwila świętować wakacje. Zobacz zdjęcia, jakie zrobili im trójmiejscy paparazzi.

Jarosław Bieniuk odprowadza Jasia na zakończenie roku szkolnego

Jarosław Bieniuk niejednokrotnie udowodnił, że kocha nad życie swoje dzieci. Szymon, Jan i Oliwia zawsze mogą liczyć na wsparcie taty. Nie tylko jeśli chodzi o odrabianie zadanych lekcji, ale i w sprawach życia codziennego, które zaprzątają im głowę!

Wczoraj mogliśmy podziwiać małego Jasia i jego tatę, jak dumnym krokiem maszerowali w kierunku szkoły. Jarek ubrany był w ciemne spodnie, granatową koszulę oraz zamszowe mokasyny. Na jego ręku nie mogło zabraknąć zegarka, bo przecież nie wypada się spóźnić do szkoły w ostatnim dniu nauki. Choć obstawiamy, że były to raczej luźne lekcje, które upłynęły na wzajemnym opowiadaniu wakacyjnych planów. Jaś natomiast ubrany był w białką koszulę, czerwony sweterek oraz jeansy, czyli prawie tak samo elegancko jak jego sławny tata. Na nogach miał sportowe buty, na wszelki wypadek, gdyby chciał rozegrać z kumplami ostatni mecz w piłkę nożną na szkolnym boisku.

Nie mogło zabraknąć kwiatów dla wychowawczyni, która dbała o ich edukację przez cały rok szkolny. Rola nauczycieli to nie tylko edukacja oraz dbanie o rozwój, ale także pilnowanie, aby dzieciaki podczas przerw nie zrobiły sobie nic złego wygłupiając się na szkolnych korytarzach. Na szczęście Jaś to jeden z grzeczniejszych uczniów, a tata może być z niego dumny. Ciekawe, czy przyniósł świadectwo z czerwonym paskiem…

Niedługo Jarosław Bieniuk będzie świętował także dzień, który mimo pozytywnego wydźwięku jest też chwilą refleksji i zadumy. Dzień Ojca to dla Jarka wyjątkowe wydarzenie! Prawdopodobnie w tym roku spędzi go spacerując po bulwarze w Gdyni w towarzystwie swoich pociech, a później udadzą się do jednej z kawiarni przy Skwerze Kościuszki na najlepsze w okolicy gofry z bita śmietaną!

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?

Zobacz: Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak gwiazdy! Nie uwierzycie gdzie spędzili weekend

Zobacz: Oliwia Bieniuk postawiła cały show-biznes na nogi! Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na przełomowe wyznanie!


Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazziPG__9021_aaaaPG__9024_aaaaaa
PG__9029_aaaJarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Szymonem na meczu

Jarosław Bieniuk z synem Szymonem na meczu

Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk – Wielki mecz WOŚP - TVN

Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk – Wielki mecz WOŚP - TVN

BieniukPG__9032_aaaaaaaa

Czy lubisz Jarosława Bieniuka?

×