Najlepszy ojciec w show-biznesie? Tak Jarosław Bieniuk spędza czas ze swoimi dziećmi. Oliwka nawet z daleka wygląda jak gwiazda [DUŻO ZDJĘĆ]

Jarosław Bieniuk z dziećmi na lodach

Jarosław Bieniuk z dziećmi na lodach

Jarosław Bieniuk z dziećmi na lodach w Sopocie

Jarosław Bieniuk w ostatnim czasie postanowił skupić się na wychowywaniu dzieci, co podobno było przyczyną zakończenia jego krótkiego związku z Martyną Gliwińską. Sportowiec niemalże każdą wolną od pracy chwilę poświęca swoim pociechom, które wychowuje według sztywnych zasad – najważniejsza jest edukacja, dopiero potem wszelkie przyjemności i ewentualna kariera w mediach. Nie jest tajemnicą fakt, że od jakiegoś czasu furorę w internecie robi najstarsza córka Bieniuka – Oliwia, która jest aspirującą modelką, ma nawet na swoim koncie kampanię o międzynarodowym zasięgu dla dużej sieciówki odzieżowej.

Czasami jest tak, że po prostu muszę być tym złym policjantem i być konsekwentny, jak coś zawalą w szkole, bo to głównie o to chodzi. Generalnie dzieci mam grzeczne. Łatwiej jest mi z chłopcami. Mam ten wzorzec po moim ojcu i tu mi ta droga jest bardziej przetarta. Jeżeli chodzi o relacje z Oliwią, jest mi dużo ciężej. Ale podpytuję znajomych, radzę się, także zobaczymy za parę lat, czy mi się udało – przyznał Bieniuk w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN.

W weekend paparazzi przyłapali Bieniuka podczas rodzinnego spaceru z dziećmi w centrum Sopotu – Oliwią, Jasiem i Szymonem. Wesoła rodzina wybrała się na obiad, a następnie udała się na lody. Po zjedzeniu posiłku cała czwórka wsiadła na rowery i odjechała w kierunku domu. Najwyraźniej Jarosław zaszczepił w dzieciach miłość do sportowego stylu życia.

Cała trójka wydawała się świetnie bawić w towarzystwie ojca, w szczególności stylowa Oliwka, która żywo dyskutowała zajadając się włoskimi lodami.

Zobaczcie zdjęcia.

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Internauci pytają, dlaczego nieletnia Oliwia Bieniuk prowadzi samochód. Jakim cudem nikt inny tego nie zauważył?

Czadowe spodnie Oliwii Bieniuk to HIT sezonu! Kupicie je w sieciówce za 89 złotych!

Będzie burza? Jarosław Bieniuk odsuwa śliczną Oliwię od modelingu. Katarzyna Bujakiewicz skomentowała jego decyzję


Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na lody

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na lody

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na lody

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na lody

Jarosław Bieniuk z Oliwią i Jasiem

Jarosław Bieniuk z Oliwią i Jasiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×