Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Marta Kaczyńska i Jarosław Bieniuk z dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego. Ale oni stylowi!

Jarosław Bieniuk i Marta Kaczyńska na rozpoczęciu roku szkolnego 2016/2017


Gwiazdy z dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego 2016/2017

Wakacje dobiegły końca, co oznacza jedno – powrót do szkoły. Na rozpoczęciu roku szkolnego w Gdyni paparazzi podglądali, jak ten ważny dzień spędzają Marta Kaczyńska i Jarosław Bieniuk. Oboje stawili się w amerykańskiej szkole ze swoimi pociechami, samotnie wspierali najmłodszych w tym ważnym dniu. Bieniuk z synem Szymonem, a Kaczyńska z córkami Ewą i Martynką.

Martę nie opuszczał dobry humor. Gwiazda w granatowej eleganckiej sukni rozsyłała uśmiechy dookoła. Z kolei Jarosław zdecydował się na klasykę – jasne spodnie, granatową marynarkę, białą koszulę i mokasyny.

Zobacz: Córkę Anny Przybylskiej wszyscy pamiętają z okładki „Vivy!”. A jak wygląda teraz? Wyrosła na piękną nastolatkę

Marta Kaczyńska z torebką Furla

Marta Kaczyńska z torebką Furla

Jarosław Bieniuk na rozpoczęciu roku szkolnego

Jarosław Bieniuk na rozpoczęciu roku szkolnego

Czy lubisz Martę Kaczyńską?Komentarzy: 2


Gość | 26 września 2016, 15:09

co tym lmdkkcvdnmvdkmvndovk dmnmdv kmnmv kfovmofmvofmvp lfmovmfkmov fvomvfokvmofv olfmovmfvmofmvfkmvimfo vkmfovkfkvmofmvfm okfvpmovfkomvoflvpmfo ofkvpmovfvp mfovkfpvmofvlpfmvofl fmovfpmvofkvpfmvoflvmovl pookdckdojvopdkmvodjov kjmdvkvp0kfovkkvmofvf uolpdvpkfpvfovkpfvof okfvpokfovfkvofkvpfv ofkojdovkjdovjkdkvodjovk jvokjvoj0vpkjovjfkvojvk dfvpflvofpvlfomvpflkvo pkfvpvkofkvpkvfkvmfm fkpfkvolfkovkflvkof ofpvofkpkfmobkflbmomb praszerogopfpk vpofkvfkiv fkbikf0kbfkbf codjcodiocjdovkj dijvodjvidjivjivj djvidjvoik jovkjojvo jkovk jfjvokjovj rebegbgkbogobgbogj fib0gbgbgbgoi


Gość | 1 września 2016, 14:24

MartY, a nie MartĘ, nie opuszczał dobry humor – dziennikarzyny:D


Dodaj komentarz
×