Szukaj

Przystojny brat księżnej Kate ściągnął koszulkę i zaprezentował światu swój seksowny tors! Testosteron aż kipi!

Księżna Kate, brat James

James Middleton pokazał tors

James Middleton bez koszulki podczas treningu. Brat księżnej Kate przerwę świąteczną postanowił spędzić na słonecznej wyspie Saint-Barthélemy. Sprzyjająca temperatura sprawiła, że zdecydował się pobiegać z nagim torsem. Zdjęcia jego ciała robią wrażenie. 

O członkach rodziny Middleton stało się głośno w momencie, w którym księżna Kate wprowadziła się na królewski dwór. Co jakiś czas w kolorowej prasie pojawia się siostra księżnej, która w 2017 roku wyszła za brytyjskiego milionera, a pod koniec 2018 urodziła syna. Wszystkie przełomowe momenty z życia Pippy z zapartym tchem śledziła cała Wielka Brytania.

Trochę mniej, ale i tak dość często w mediach pojawia się także najmłodszy brat sióstr Middleton – James. Szalenie przystojny mężczyzna ostatnio przez fotoreporterów został przyłapany podczas treningu. Jego wysportowana sylwetka robi wrażenie, a widok nagiego owłosionego torsu z pewnością ucieszy rzeszę fanek, których dorobił się w ostatnich latach.

James podczas swojego pobytu na francuskiej wyspie Saint-Barthélemy, gdzie spędził Sylwestra, postawił na aktywny wypoczynek. Sprzyjająca temperatura sprawiła, że mógł pobiegać bez koszulki.

Mężczyzna z pewnością nie spodziewał się, że podczas zasłużonego urlopu towarzyszyć mu będą paparazzi. Dzięki nim wiemy, że 31-letni James ma wspaniałą figurę, której pozazdrościć mu mogą znacznie młodsi koledzy.

Dodajmy, że Middleton to biznesmen, który ma udziały w kilku firmach, m.in. Boomf i Cake Kit Company. Nice Cakes, Nice Wine i Nice Group London. Podobnie jak jego siostry, na brak pieniędzy z pewnością narzekać nie może.

Wszyscy patrzyli na Pippę Middleton! Siostra Kate skradła show swoim ogromnym ciążowym brzuszkiem

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka!

Pippa Middleton ledwo urodziła, a już daje mężowi popalić! James Matthews od porodu biega na posyłki w tych samych ubraniach!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×