Tak ubiera się prawdziwa ikona stylu! Tu Chanel, tam YSL… Monika Olejnik wygląda jak milion dolarów w codziennych ciuchach!

Monika Olejnik Chanel YSL

Monika Olejnik Chanel YSL

Jak Monika Olejnik ubiera się na co dzień?

Monika Olejnik nie bez powodu nazywana jest ikoną stylu. Dziennikarka, która nie ma sobie równych na polskiej scenie, jest nie tylko ekspertką w swojej branży, ale również poważanym autorytetem w kwestiach mody. Trudno się zresztą dziwić, bo jej stylizacje zawsze skompletowane są ze smakiem i dbałością o szczegóły. Nie wspominając już o tym, że Olejnik nie chodzi w byle czym – sięga po marki z najwyższych półek, a logomania nie jest jej obca. Nic zresztą dziwnego, bo mieści się w tegorocznych trendach, za którymi Monika nadąża lepiej niż modowe blogerki.

Najlepiej widać to zresztą na nowych zdjęciach paparazzi. Olejnik została przyłapana przez fotografów na mieście w stylizacji, której nie powstydziłby się Michał Szpak – a jak wszyscy wiemy, jego kreacje również zawsze wzbudzają zachwyt wśród fanów. Tym razem Monika postawiła na złote, obcisłe spodnie, świetnie podkreślające jej szczupłą sylwetkę i zgrabne nogi.

Do swoich wystrzałowych spodni dobrała czarne botki o ciekawym wykończeniu, złoty sweterek oraz marynarkowy płaszcz w ciemnogranatowym kolorze, uzupełniony od kolczyki w kształcie logo Chanel, niewątpliwie oryginalne oraz poręczną torebkę od Yves Saint Laurenta.

Nie jest to jej pierwsza tak udana, choć droga stylizacja. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jak nosiła się przy innych okazjach. Szyk i klasa!

Monika Olejnik w króciutkiej miniówce pomyka po mieście. Wiedzieliście, że ma tak piękne nogi?!

Monika Olejnik na zakupy włożyła tylko marynarkę. Jej głęboki dekolt to wyzwanie, któremu sprostała bez problemu

Polska straciła wybitnego artystę. Wpis pogrążonej w żałobie Moniki Olejnik rozrywa serce


Monika Olejnik w złotych spodniach

Monika Olejnik w złotych spodniach

Monika Olejnik z kolczykami Chanel

Monika Olejnik z kolczykami Chanel

Monika Olejnik z torbą Yves Saint Laurent

Monika Olejnik z torbą Yves Saint Laurent

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×