Szukaj

Mała dziewczynka zaczepiła Meghan Markle na meczu polo. To, co zrobiła księżna zauroczyło cały świat

Meghan Markle

Jak Meghan Markle traktuje dzieci?

Meghan Markle cechuje się nie tylko dobrym wyczuciem stylu, ale także doskonałym podejściem do dzieci. Podczas Audi Polo Challenge w Ascot pochyliła się nad młodą dziewczynką, a media obiegły słodkie zdjęcia. Świat oszalał. Markle będzie wspaniałą matką?

Meghan została przyłapana w sobotę w Berkshire, gdzie kibicowała swojemu mężowi księciu Harry’emu i jego bratu Williamowi podczas meczu polo. Tego dnia księżną zaczepiła urocza, młoda blondynka Isabella, o której mówi się, że jest córką Marka Dyera. Aby z nią porozmawiać Markle przykucnęła, dzięki czemu mogła dziewczynce spojrzeć prosto w oczy. Zachowanie Meghan sprawiło, że wielu fanów zaczęło zachwycać się jej podejściem do dzieci.

Dodajmy, że zdjęcia, które pokazują zachowanie księżnej Sussex zostały opublikowane na jednym z kont na Instagramie. Fani Meghan są zachwyceni. Pod fotografią zebrała się masa pozytywnych komentarzy:

  • Fajne jest to, że podczas rozmowy z dzieckiem, zniża się do poziomu oczu dziecka

  • Uwielbiam to, jaką jest z dziećmi. Meghan i Harry będą wspaniałymi rodzicami

  • Meghan będzie cudowną matkę, kiedy nadejdzie czas

Nie można się z tym nie zgodzić. Zwłaszcza, że niemal podczas każdego ze zdjęć z dziećmi, książna przytula je, trzyma za ręce, a także schodzi na odpowiedni poziom, by porozmawiać. Czy Meghan już wkrótce tak zachowywać się będzie do swoich dzieci? Zobaczymy. Jak zdradza źródło jednego z amerykańskich tabloidów, wkrótce chciałaby zacząć starania o większą rodzinę:

Meghan będzie szczególnie uradowana, jeśli okaże się, że spodziewać się będzie bliźniąt. Chce dużej rodziny i im szybciej, tym lepiej. Większość jej bliskich przyjaciół ma już dzieci, czuje się więc z tyłu. Posiadanie dwóch w jednym byłoby ogromnym błogosławieństwem.

Do tego czasu Meghan stara się zaprzyjaźniać z uroczymi dziećmi, które spotyka na imprezach. Jak z Isabellą Dyer, której ojciec był byłym walijskim oficerem gwardii, i którego brat służył jako chłopiec podczas wesela Harry’ego i Meghan.

Harry i Meghan nie byli gorsi od Williama i Kate. W urodziny księżnej Diany zrobili coś wspaniałego

Kate i Diana. Łączy je więcej niż myślicie. Oto 10 sytuacji, w których żona Williama oddała hołd zmarłej księżnej

Meghan Markle znalazła sposób na królową Elżbietę II. Aż dziwne, że na tak banalne rozwiązanie nie wpadła księżna Kate

 


Meghan Markle na meczu polo

Meghan Markle na meczu polo

Meghan Markle z małą Isabellą

Meghan Markle z małą Isabellą

Meghan Markle na meczu polo

Meghan Markle na meczu polo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×