Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi
Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi

Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi

Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach!...

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych: Wiśniewski, Dereszowska, Kurdej-Szatan, Kalicka, Steczkowska, Mucha
Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych: Wiśniewski, Dereszowska, Kurdej-Szatan, Kalicka, Steczkowska, Mucha

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych:...

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!
Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Anna i Robert Lewandowscy skradli show na ślubie córki znanej aktorki! Wiemy skąd pochodzi boska kreacja trenerki i ile kosztuje!

Anna i Robert Lewandowscy, ślub Ani KorczAnna Lewandowska i Robert Lewandowski na ślubie Ani Korcz

Jeszcze kilka dni temu Anna Lewandowska wraz z Robertem Lewandowskim relaksowali się na swoich wymarzonych greckich wakacjach. Małżonkowie, na niebiańskiej plaży, reperowali swoje stargane Mundialem nerwy.

Ania i Robert wrócili już z urlopu, przylecieli najpierw do Warszawy, gdzie pojawili się na ślubie swojej przyjaciółki Ani Korcz, córki gwiazdy popularnego serialu TVN Na Wspólnej – Anny Korcz. Ania wyszła za mąż za Piotra Kalitowskiego.

Anna Lewandowska od dawna przyjaźni się z Anią Korcz, dziewczyny bawiły się często na wspólnych imprezach. Zatem na tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub przyjaciółki, nie mogło zabraknąć najpopularniejszej polskiej trenerki fitness.

Jak Lewandowscy ubrali się na ślub?

Anna i Robert podczas ceremonii zaprezentowali się w granatach. Robert miał na sobie granatowy garnitur Vistula w delikatne paski, przypominający firmowy strój reprezentacji Polski. Anna dopasowała się do męża kolorystycznie, zakładając granatową koronkową sukienkę. Kreacja trenerki odsłoniła zgrabne jej nogi oraz płaski brzuch i piękny dekolt. Nie był to jednak pierwszy raz, kiedy miała ją na sobie. Kreacja pochodzi ze sklepu marki Self Portrait i kosztuje 1795 złotych, a pierwszy raz widzieliśmy ją w niej w Monachium na otwarciu luksusowego butiku.

Na ślubie swojej przyjaciółki Lewandowska tryskała radością, była wciąż uśmiechnięta, niestety tego nie można powiedzieć o Robercie, który jak widać na zdjęciach, był wyraźnie czymś przejęty.

Lewandowscy spędzają wakacje w towarzystwie zagranicznej gwiazdy! Kto by pomyślał, że oni w ogóle się znają!

Anna Lewandowska w mikro szortach na zakupach z przystojnym Robertem. Kupili prezent dla Klary

Anna Lewandowska w bajkowej sukience wygląda jak prawdziwa księżniczka! Wiemy, gdzie ją kupisz

Nieoficjalne wyjście Meghan Markle i księżnej Kate! Te zdjęcia mówią wszystko o ich relacji!

Lewandowscy, Zawadzka, Skrzynecka… Na ślubie córki Anny Korcz aż roiło się od gwiazd! I to tych największych! [DUŻO ZDJĘĆ]Czy Anna i Robert Lewandowscy tworzą dobraną parę?

Komentarzy: 5


Gość | 16 lipca 2018, 10:44

Czy piękni? kwestia gustu. Jeśli ktoś lubi małe krępe z ładnymi włosami, to czemu nie. On jak to chłop, piękny być nie musi, wystarczy że a kasę. Czasem dobrze piłke kopie. Ż młodzi sie zgodzę.
Jemu możn zazdrościć talentu, dzięki któemu zarabi bardzo dobrze. Temu kurduplowi chyba batonów i jaglanki można pozazdrościć. Bo do tego co „osiągnęła” bez pieniędzy i sławy męża by nie doszła. Jakoś jako stachurska jaglanek nie ważyła, batonów nie wymyśliła i w mediach społecznościowych nikt o niej nie słyszał. Hmmm może dlatego że dobry ortodonta do zębów nie zaglądał, a nosa chirurg nie widział?


Gość | 16 lipca 2018, 10:03

Drugi raz tak samej kreacji , nie przystoi takiej celebrytce jak Ania. Pomijając za słaba kreacja , która już raz zebrała falę krytyki .


Gość | 15 lipca 2018, 18:06

Anna Lewandowska ma ładne włosy , a pan młody ubrał na ślub buty bez skarpet to skandal


gość | 15 lipca 2018, 09:34

Młodzi,piękni i bogaci a was zazdrość zeżre.


Agnieszka | 14 lipca 2018, 23:07

Ania i Robert tworzą bardzo ładną i dobraną parę. Uwielbiam ich!


Dodaj komentarz
×