Przystojniak z nowego „365 dni” oszalał na widok polskiej playmate! Nosił ją na rękach i cierpliwie zmieniał buciki. Wróżymy romans!

Izunia Motyl

Izunia Motyl

Izunia Motyl niedawno podjęła decyzję o powrocie do kraju, a już nie może opędzić się od adoratorów. Polska modelka była widziana na randce z odtwórcą jednej z ról drugiej części 365 dni.

Izabela Motyl fanom znacznie lepiej znana jest jako Izunia Motyl. Gdy wyjechała z Polski, miała zaledwie 9 lat i od tamtej pory mieszka w Londynie. Za granicą udało jej się zrobić spektakularną karierę. Już jako nastolatka zaczęła karierę modelki. Dzięki temu, że może się pochwalić nie tylko szczupłą figurą, ale też zmysłowymi kształtami, wyspecjalizowała się w prezentowaniu bielizny i strojów kąpielowych.

Te części garderoby prezentują się na niej w wyjątkowy sposób. Nic więc dziwnego, że jej zawodowy kalendarz wypchany jest po brzegi kolejnymi sesjami zdjęciowymi. Izę szybko dostrzegł jeden ze znanych fotografów i tak trafiła na okładkę czeskiego i słowackiego wydania magazynu Playboy.

Chociaż Iza od wielu lat mieszka za granicą, to świetnie posługuje się także ojczystym językiem i zawsze chętnie wraca do kraju. W ostatnim czasie zdecydowała, że Polska będzie idealnym miejscem jako baza wypadowa do jej pracy modelki.

Izunia Motyl spotyka się z gwiazdą filmu 365 dni

Iza podjęła odważną decyzję, by pożegnać się z Londynem i wrócić do Polski. Kupiła mieszkanie w Lesznie, w którym trwa właśnie remont. W nowym lokum ma zamieszkać już jesienią. Co za tym idzie, często pojawia się w kraju, by doglądać prac, jakie trwają w jej czterech kątach.

Przy okazji bywa także na branżowych imprezach. Ostatnio wzięła udział w wyborach Mistera Polski. Tam miała okazję spotkać się z jednym z finalistów, Rafałem Nowaczukiem, którego do współpracy zaprosiła Blanka Lipińska. Niedawno pojawił się on także na planie kontynuacji filmu 365 dni. Okazuje się, że znajomość z przystojniakiem ma swój dalszy ciąg.

Izunia jakiś czas temu zakończyła 5-letni związek ze swoim narzeczonym, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w jej sercu zagościła nowa miłość. Ostatnio razem z Rafałem wybrała się do jednej z knajp, gdzie popijali razem prosecco. Uwagę zwracała też sukienka modelki, która idealnie podkreśliła wszystkie atuty jej figury.

Później zdecydowali się na spacer, podczas którego Nowaczuk w szarmancki sposób uchronił towarzyszkę przed upadkiem na schodach, w ostatnim momencie biorąc ją na ręce. Zaniósł ją na ławkę, gdzie wysokie szpilki postanowiła zamienić na wygodne klapki.

Widać, że w swoim towarzystwie doskonale się bawili. Może to początek czegoś poważniejszego? Rafał jednak będzie musiał uzbroić się w cierpliwość, ponieważ śliczna modelka często bierze udział w sesjach zdjęciowych i podróżuje w związku z pracą po całej Europie. Jakby tego było mało, właśnie zatrudniła jedną z najlepszych menadżerek w kraju. O jej wizerunek od niedawna dba Aldona Wleklak, która stoi za sukcesem Małgorzaty Sochy, Kasi Cichopek czy Majki Jeżowskiej.

Zdjęcia z ich spotkania możecie zobaczyć w naszej galerii.


Izunia Motyl i Rafał Nowaczuk

Izunia Motyl i Rafał Nowaczuk

Izunia Motyl i Rafał Nowaczuk

Izunia Motyl i Rafał Nowaczuk

Izunia Motyl i Rafał Nowaczuk

Izunia Motyl i Rafał Nowaczuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×