Izabela Zwierzyńska już po rozwodzie. Na spacer z nowym partnerem zaprosiła paparazzi. Niezły przystojniak

Izabela Zwierzyńska z partnerem na spacerze

Izabela Zwierzyńska z partnerem na spacerze

Izabela Zwierzyńska, gwiazda Barw szczęścia, została sfotografowana z nowym partnerem. Jej serce skradł przystojny Anglik. Zobaczcie, jak wyglądają na zdjęciach paparazzi.

Izabela Zwierzyńska to aktorka znana głównie z roli Iwony Pyrki w serialu Barwy szczęścia. W 2013 roku poślubiła Stanisława Glinkiewicza. W październiku 2017 parze urodził się syn Franciszek. Niestety małżonkowie nie są już razem. Układają sobie życie z nowymi partnerami. Iza właśnie została sfotografowana z nowym partnerem podczas zimowego spaceru pełnego czułości.

Izabela Zwierzyńska z nowym partnerem. Zdjęcia paparazzi

Rok temu Iza Zwierzyńska zawiesiła swoją serialową w karierę i wyjechała do Londynu uczyć się aktorstwa. Ta absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej postanowiła się dalej kształcić. Dostała się do słynnej RADA (Royal Academy of Dramatic Art) – jednej z najlepszych szkół aktorskich świata. W podróż na Wyspy wybrała się z synkiem Franciszkiem.

W wywiadach mówiła, że do Wielkiej Brytanii przeprowadza się razem z rodziną. Od jakiegoś czasu znowu można oglądać ją w serialu. Aktorka o swoim życiu prywatnym nie mówi wiele. Na jej profilach w mediach społecznościowych jednak na próżno było ostatnio szukać zdjęć z mężem.

Izabela Zwierzyńska i Stanisław Gliniewicz - premiera spektaklu Skok w bok

Izabela Zwierzyńska i Stanisław Gliniewicz (były mąż aktorki)

Okazało się, że Zwierzyńska rozstała się z mężem i od niedawna ma nowego partnera. Po raz pierwszy pokazała do na Instagramie w październiku. Wyznała wtedy, że jest bardzo zakochana.

Izabela odzyskała radość i spokój. W jej życiu pojawił się przystojny Anglik. Aktorka poznała go w Londynie tuż przed pandemią. Wszystko rozpoczęło się od przyjaźni, a skończyło na związku i miłości. Ukochany właśnie przyleciał do aktorki na święta. Paparazzi przyłapali ich, gdy spacerowali po warszawskie Starówce.

Uśmiechy, czułe objęcia, seflie, kubki gorącego napoju w dłoniach… Prawdziwa sielanka w środku zimy. Widać też, że są bardzo zakochani.

Izabela promienieje szczęściem a w czerwonym płaszczu za kolano i stylowej czapce wyglądała zjawiskowo. Nic dziwnego, że jej partner jest w nią wpatrzony jak w obrazek. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Izabela Zwierzyńska z partnerem

Izabela Zwierzyńska z partnerem

Izabela Zwierzyńska z partnerem

Izabela Zwierzyńska z partnerem

Izabela Zwierzyńska z partnerem

Izabela Zwierzyńska z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×