Szukaj

Ciężarna Izabela Janachowska w bardzo drogiej stylizacji w “Dzień Dobry TVN”! To było wejście smoka!

Izabela Janachowska w Dzień Dobry TVN

Izabela Janachowska w białym futrze

Izabela Janachowska pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Ciężarna gwiazda opowiedziała o swojej ciąży. Miała na sobie drogi markowy płaszcz i luksusowe dodatki. Prezenterka założyła na siebie prawdziwy majątek.

Piękna Izabela Janachowska niedawno wyjawiła światu, że wraz ze swoim małżonkiem milionerem spodziewa się pierwszego dziecka. Zatem sporo od niej starszy Krzysztof Jabłoński nieoczekiwanie zostanie ojcem, natomiast atrakcyjna prezenterka TVN Style nagle musi pozmieniać plany biznesowe dotyczące jej spektakularnej kariery w mediach:

Właśnie zakończyliśmy nagrania do Panien młodych ponad miarę. Odcinki będą miały swoją premierę wiosnę. Zaraz zaczniemy zdjęcia do W czym do ślubu, których efekty telewidzowie zobaczą jesienią. Mam też już zaplanowane nagrania kolejnego programu po porodzie, w maju – wyznała w “Dzień Dobry TVN”.

Iza pierwszy raz jako przyszła mama pojawiła się w porannym programie TVN, podczas którego wyjawiła kilka swoich ciążowych sekretów:

Najgorsze chwile chyba za mną, choć i tak wszystkie moje koleżanki mówią, że ciąża bardzo łagodnie ze mną postępuje. Udało mi się tak naprawdę od samego początku być w pracy i nawet nikt się nie zorientował, więc chyba nie było najgorzej.

Była tancerka wygląda fenomenalnie, tradycyjnie swoim widokiem olśniła prowadzących Dzień Dobry TVN , jak również wprowadziła w osłupienie wszystkich paparazzi. Izabela pod budynek TVN-u podjechała z wielką klasą, jak wielka światowa gwiazda wysiadła z luksusowej czarnej limuzyny. Oczywiście miała swojego przystojnego kierowcę!

Prezenterka zaprezentowała się w niezwykle modnym i luksusowym looku, miała bowiem na sobie spektakularny biały płaszcz marki Maxmara, który kosztuje ponad 10 tysięcy złotych! Do tego ekstrawaganckiego cacka ciężarna gwiazda dobrała piękną stylową torebkę marki Hermès. Swoją drogą stylizację Iza dopełniła ciemnymi markowymi okularami na łańcuszku oraz długimi stylowymi czarnymi kozakami.

Po prostu wszyscy wstrzymali oddech na jej widok!

Ciężarna Izabela Janachowska na wiosennej ramówce TVN-u! Jej brzuszek jest już pięknie zaokrąglony

Izabela Janachowska jest w zaawansowanej ciąży! Pokazała cudowne zdjęcie!

Iza Janachowska i jej mąż milioner mieszkają w raju! Para pochwaliła się swoim mieszkaniem ociekającym luksusem! [WIDEO]


Co myślicie o stylizacji Izabeli Janachowskiej?

×