Szukaj

Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

Zdjęcie (1) Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

[1/8] Irina Shayk w salonie piękności

Zdjęcie (2) Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

[2/8] Irina Shayk w salonie piękności

Zdjęcie (3) Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

[3/8] Irina Shayk w salonie piękności

Zdjęcie (4) Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

[4/8] Irina Shayk w salonie piękności

Zdjęcie (5) Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

[5/8] Irina Shayk rozmawia przed telefon

Zdjęcie (6) Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

[6/8] Irina Shayk cała na czarno

Zdjęcie (7) Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

[7/8] Irina Shayk cała na czarno

Zdjęcie (8) Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

[8/8] Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

×