Szukaj

Tak Irina Shayk zapomina o Bradleyu Cooperze! Zaraz po rozstaniu zrobiła się na bóstwo. Aktor oniemieje z wrażenia!

irina Shayk

irina Shayk

Paparazzi przyłapali Irinę Shayk w salonie piękności, gdzie namiętnie rozmawiała przez telefon. Z jej twarzy nie schodził promienny uśmiech. Czy aby na pewno jej związek z Bradleyem Cooperem dobiegł końca?

Od tygodni amerykańska prasa twierdzi, że związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera to już przeszłość. Ostatecznym dowodem w sprawie mają być wydarzenia z początku tygodnia. Plotki głoszą, że rosyjska modelka spakowała manatki i wyprowadziła się z willi, w której od lat mieszkała z gwiazdorem. Doniesienia The Sun potwierdził ich znajomy, który jednocześnie zapewnił, że para wciąż walczy o wspólną przyszłość, a to ze względu na ich córkę Leę.

Zainteresowanie mediów sprawiło, że Irinie na każdym kroku bacznie towarzyszą paparazzi. Ostatnio przyłapali seksbombę podczas wizyty w salonie kosmetycznym, w którym Shayk oddawała się błogiemu relaksowi podczas wykonywania klasycznego pedicure. Gdy kosmetyczka robiła jej stopy na bóstwo, gwiazda w najlepsze plotkowała przez telefon. Rozmowa, która sprawiała modelce sporo radości, była na tle ważna, że ta kontynuowała ją na długo po wyjściu ze strefy piękna.

Czy w ten sposób Irina próbuje zapomnieć o Bradleyu? A może wręcz przeciwnie – ich relacja ma się świetnie, a doniesienia amerykańskiej prasy są wyssane z palca?

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper robią co mogą, by uratować swój związek! Kto im pomaga?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się?! Zamiast oświadczenia pojawiło się zaskakujące zdjęcie


Irina Shayk w salonie piękności

Irina Shayk w salonie piękności

Irina Shayk w salonie piękności

Irina Shayk w salonie piękności

Irina Shayk w salonie piękności

Irina Shayk w salonie piękności

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×