Irina Shayk w topornych butach i zwiewnej sukience na spacerze z córeczką. Jak się trzyma po rozstaniu z Bradleyem?

Irina Shayk została przyłapana przez paparazzi na spacerze z córką. Gwiazda w zwiewnej sukience i ciężkich butach prowadziła wózek z Leą. Zobacz, jak słynna modelka wygląda po rozstaniu.

Irina Shayk to rosyjska supermodelka. Współpracowała z największymi domami mody na świecie. Zaliczana jest do grona najlepszych w swoim fachu. Związana była też prze 5 lat z piłkarzem Christiano Ronaldo. Od 2015 roku jej partnerem był holywoodzki aktor Bradley Cooper. Z tego związku mają córeczkę – Leę De Seine Shayk Cooper.

Para się jednak rozstała. Cooper obecnie prawdopodobnie spotyka się z gwiazda pop-u Lady Gagą. Nie obyło się bez kilku nieprzyjemnych historii. Ciekawi jesteśmy, jak po wszystkim trzyma się Irina. Zwłaszcza, że to podobno Bradley doprowadził do rozpadu związku.

Do mediów trafiły zdjęcia Iriny ze spaceru z córką. Wygląda na zrelaksowaną, uśmiecha się i wydaje się być w pełni skupiona na opiece nad malutką Leą. Wygląda przepięknie. Ubrana w rockowym stylu, w czerwoną, letnią, króciutką sukienkę, na która zarzuciła czarną, dżinsową kurtkę. Całość dopełniła ciężkimi butami Dr. Martens i torebką Louis Vuitton.

Czyżby już przeszła do porządku dziennego po rozstaniu z ojcem dziecka? Jeśli tak jest, to brawa dla niej. Życzymy jej dużo szczęścia.

Zobacz: Irina Shayk w obłędnej sesji w „Harper’s Bazaar”! Bradley Cooper i Lady Gaga padną z wrażenia!

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper już za sobą zatęsknili! Zagraniczne media donoszą o ich romantycznej randce!

Zobacz: Shayk wróciła do korzeni! Tak seksownie dawno nie wyglądała! Bradley Cooper widzi, ile stracił!


Irina Shayk w Nowym Jorku

Irina Shayk w Nowym Jorku

Irina Shayk w czerwonej sukience wybrała się na spacer

Irina Shayk w czerwonej sukience wybrała się na spacer

Irina Shayk złapana na spacerze

Irina Shayk złapana na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×