Irina Shayk odwiedziła Bradleya Coopera. Po spotkaniu z byłym partnerem miała nietęgą minę

Irina Shayk, Bradley Cooper

Irina Shayk, Bradley Cooper

Irina Shayk została sfotografowana po wizycie u Bradleya Coopera. Miała na sobie obcisłą czerwoną sukienkę, która podkreślała jej szczupłe nogi. Mina modelki mówi wszystko.

Bradley Cooper i Irina Shayk przed laty tworzyli duet niemalże idealny. Zachwycali na branżowych imprezach, na których nie szczędzili sobie czułości. Prywatnie, w domowym zaciszu wychowywali wspólnie córeczkę Leę. Niestety ich idealne życie kilka miesięcy temu runęło jak domek z kart.

Do mediów coraz częściej napływały informacje o ich nagłym rozstaniu. Chociaż sami zainteresowani nie komentowali tych doniesień, to dowodem na to, że ich zerwanie stało się faktem, było zachowanie modelki, która spakowała walizki i wyprowadziła się z ich wspólnej willi.

Bradley Cooper i Irina Shayk: jakie mają relacje?

Bradley i Irina zdecydowali się na przełomowy krok. Jak donoszą media, para pogodziła się i dla dobra dziecka utrzymują poprawne relacje. Zgodnie dzielą się obowiązkami rodzicielskimi. Dobro córeczki jest dla nich największym priorytetem. Według doniesień Hollywood Life aktor nie ma problemu z tym, by dostosować się do wymagań byłej partnerki.

Irina odwiedziła Bradleya Coopera w jego domu

Irina Shayk podczas ostatniej wizyty w domu jej byłego w Nowym Jorku, zaprezentowała się w czerwonej sukience, opinającej jej idealne kształty. Obcisła mini podkreślała jej długie nogi. Kurtka z logo Rolling Stones nadała jej łobuzerskiego looku. Na nogach królowały sznurowane, czarne trapery, zaś w dłoni miała malutką torebkę ze skóry krokodyla.

Modelka oraz ośmiokrotnie nominowany do Oscara Bradley spędzili razem prawie cztery godziny. W tym czasie Cooper zdążył zamówić posiłek z dostawą do domu. Choć podczas całej wizyty nie widziano aktora ani jego córeczki, to jednak paparazzi dostrzegli tajemniczą kobietę ubraną w kostium kąpielowy odbierającą zamówienie. Zapewne to dlatego była ukochana aktora, po zakończonej wizycie, została sfotografowana z nietęgą miną.


Irina Shayk w obcisłej mini

Irina Shayk w obcisłej mini

Irina Shayk w obcisłej mini

Irina Shayk w obcisłej mini

Irina Shayk w obcisłej mini

Irina Shayk w obcisłej mini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×