Ilona Felicjańska nie powstrzymała namiętności na urodzinowych zakupach. Przed butikiem odstawiła całuśne show

Ilona Felicjańska

Ilona Felicjańska wraz z mężem świętuje urodziny. Razem z mężem szaleje na zakupach. Zdjęcia zrobione przez paparazzi świadczą o tym, że para na nowo przeżywa swój miesiąc miodowy. Ile tu czułości.

Życie Ilony Felicjańskiej nie zawsze było kolorowe. Gwiazda dość długo borykała się z przeciwnościami, jakie na jej drodze postawił los. Zła passa w życiu modelki rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to będąc pod wpływem alkoholu, doprowadziła do wypadku samochodowego. To wydarzenie sprawiło, że coś w niej pękło i postanowiła rozpocząć przemianę. Zaczęła ją od odwyku, tym samym rozpoczynając ciężką walkę z uzależnieniem. Gdy na jej drodze pojawił się Paul Montana, wszystkie plany spełzły na niczym. Była miss, po raz kolejny wpadła w szpony nałogu.

Ilona Felicjańska przebywała w szpitalu psychiatrycznym

Związek Ilony i Paula nie należał do idealnych. W mediach co rusz pojawiały się kolejne niepokojące doniesienia. Od oskarżeń o naruszenie nietykalności cielesnej, po zdrady i kłopoty z prawem. Te wydarzenia zdecydowanie utrudniały modelce powrót na dobrą drogę. Niestety Ilona nie poradziła sobie z nałogiem. Samotność w walce sprawiła, że nie obeszło się bez pomocy specjalistów. Na szczęście trafiła na fachowców w swej dziedzinie, którzy pomogli jej ratować siebie.

Ilona Felicjańska szaleje robiąc urodzinowe zakupy

Wygląda na to, że leczenie przyniosło pożądane skutki i po traumatycznych wydarzeniach nie pozostał już nawet ślad. Małżeństwo Montanów przeżywa aktualnie swój drugi miesiąc miodowy, co można było zobaczyć w czasie ich ostatniego romantycznego spaceru. Para nie szczędziła sobie czułości. Udała się na wspólny trening, który zakończył się wyjątkowo przyjemną przechadzką.

Dziś, 30 maja Ilona Felicjańska obchodzi swoje 47. urodziny. Z tej okazji jej ukochany mąż postanowił zabrać ją na zakupy. Spacer rozpoczęli w Ogrodzie Saskim, gdzie Paul podarował żonie bukiet konwalii. Następnie para została przyłapana przez paparazzi w luksusowym francuskim butiku Hermes. Solenizantka, jako prezent urodzinowy wybrała sobie jedną z drogich apaszek z zielonym wzorem. Przez cały czas wspólnych zakupów nie szczędzili sobie czułych spojrzeń i pocałunków.


Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Ilona Felicjańska, Paul Montana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×