Iga Lis i Taco Hemingway w znakomitych humorach spacerują po plaży. Zdjęcia paparazzi to prawdziwa gratka dla fanów

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway spędzają wspólnie czas w Trójmieście. Córka Kingi Rusin i znany raper wybrali się na romantyczny spacer po plaży. Paparazzi zrobili im kilka zdjęć.

Iga Lis to córka dziennikarki Kingi Rusin i jej byłego męża Tomasza Lisa. O dziewczynie było głośno już od dzieciństwa ze względu na sławnych rodziców. Później zaczęła wzbudzać jeszcze większe zainteresowanie, gdy zaczęła spotykać się z jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce, czyli Taco Hemingwayem. Nastolatka poznała starszego o osiem lat wokalistę gdy przygotowywała się do matury.

Na samym początku zakochani ukrywali relację przed światem, lecz w Sylwestra 2018 roku Iga pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z partnerem. Fotografia pochodziła z ich wypadu do Tajlandii. Zakochani stronią od blasku fleszy i starają się nie być bohaterami mediów plotkarskich. Chociaż długo nie publikowali wspólnych zdjęć i nadal stanowią one rzadkość, to coraz śmielej informują o łączącym ich uczuciu. Związek zakochanych trwa już kilka lat i pomimo zawrotnego tempa życia, licznych podróży, a nawet plotek o tym, że się rozstali, ich relacja cały czas rośnie w siłę.

Iga Lis i Taco Hemingway na plaży podczas Open’er Beachhouse

Iga Lis i Taco Hemingway w związku z tym, że rzadko wrzucają do sieci wspólne zdjęcia, są bardzo łakomym kąskiem dla paparazzi. Gdy tylko pojawiają się razem w miejscach publicznych, ich wspólne kadry natychmiast trafiają do sieci. Tak jest i tym razem, gdy pojawili się na Open’er Beachhouse, który odbywa się w Gdyni i zastępuje Open’er Festival. To 7-tygodniowe wydarzenie, w którego trakcie nie brakuje muzyki, kultury i zabawy.

Paparazzi zrobili zakochanym zdjęcia podczas spaceru po plaży. Fani chcą wiedzieć, jak najwięcej o raperze i jego ukochanej, dlatego nie dziwi fakt, że wypiekami na twarzy śledzi publikacje na ich temat.

Gdy Iga i Filip pojawili się na plaży, wszystkie oczy zwrócone były na nich. Obydwoje wybrali podobne stylizacje. Postawili na klasyczne bazowe kolory. Iga miała na sobie białe długie spodnie, do których dobrała czarną bluzę. Podobnie ubrał się także jej ukochany, który kolorystycznie dopasował się do Igi. Obydwoje nie zapomnieli także o biżuterii. Spacerując po piasku, uśmiechali się i trzymali za ręce. Później udali się do pobliskiego baru, gdzie czekali na nich przyjaciele. Zdjęcia, które zrobili paparazzi, zobaczycie w naszej galerii.


Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Komentarze