Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na amorach w sopockim pubie! Namiętne pocałunki i czułości w towarzystwie przyjaciół i Poli Lis. Jak oni się kochają!

Iga Lis i Taco Hemingway całują się

Iga Lis i Taco Hemingway całują się

Taco Hemingway i Iga Lis przyłapani na namiętnym pocałunku przed sopockim pubem. Para nie szczędziła sobie czułości na oczach siostry modelki – Poli. Zobacz zdjęcia zrobione przez trójmiejskich paparazzi.

Iga Lis i Taco Hemingway szanują swoją prywatność, zatem para bardzo rzadko pokazuje się publicznie, nie wypowiadają się na temat swojego związku, co uszanowała także Kinga Rusin. Iga jest córką znanych dziennikarzy, natomiast Taco popularnym raperem, nic więc dziwnego, że zakochanym niemalże na każdym kroku towarzyszą paparazzi.

W miniony weekend Iga i Taco zostali przyłapani w jednym z sopockich pubów, w którym para wspólnie ze znajomymi wypiła kilka kolorowych drinków. Gdy Hemingway sypał żartami jak z rękawa zabawiając towarzyszy, jego ukochana romantycznie gładziła go po głowie. Wschodząca modelka wyraźnie cieszyła się faktem, że jej chłopak zapuścił włosy, w których wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas.

Spragniony czułości muzyk rzucił się na swoją piękną ukochaną, którą za głaskanie nagrodził soczystym pocałunkiem. Towarzysząca im Pola Lis sprawiała wrażenie nieco skrępowanej całą sytuacją. Z relacji trójmiejskich paparazzi dowiadujemy się, że „nie mogła patrzeć na amory siostry i kolegi, patrzyła znudzona albo odwracała się i patrzyła gdzie indziej, grzebała w telefonie”.

Być może Pola sama marzy o podobnym księciu z bajki. W końcu ostatnio rzadko pokazuje się ze swoją drugą połówką – piłkarzem Kamilem Grabarą.

Zobacz: Prawdziwa Bomba! Iga Lis i Taco Hemingway razem z Quebonafide i Natalią Szroeder na meczu! Takich zdjęć jeszcze nie było!

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał “Tamagochi” w hołdzie dla Kory! To wykonanie przejdzie do historii! [WIDEO]

Zobacz: Taco Hemingway ma słabość do seksownych blondynek. Jego poprzednia dziewczyna to prawdziwa piękność!

Zobacz: Przyłapaliśmy Igę Lis i Taco Hemingwaya na czułościach w klubie! Nie zobaczycie tego nigdzie indziej! [WIDEO]


Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Iga Lis i Taco Hemingway w restauracji w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×