Patriotka Ida Nowakowska na majowym spacerze z synkiem i flagami Polski. Uroczy Maks kradnie uwagę na każdym kadrze

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synkiem

Ida Nowakowska z synem na majówkowym spacerze. Patriotycznie, z polskimi flagami, maszeruje ulicami Warszawy. Uroczy Maks kradnie całą uwagę.

Ida Nowakowska od dziecka jest zainteresowana sztuką. Uczęszczała na lekcje tańca, który okazał się jej wielką pasją. Opanowała umiejętność perfekcji, dzięki czemu z sukcesami uczestniczyła w wielu konkursach. Potem zapisała się na aktorstwo na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.

W ostatnich latach Nowakowska robi spektakularną karierę w Telewizji Polskiej. Jako prezenterka występuje tam w formatach, takich jak: Pytanie na śniadanieDance Dance Dance i The Voice Kids. Często także prowadzi imprezy organizowane przez TVP.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Jako studentka poznała przyszłego męża, Jacka Herndona. Początki związku były niełatwe, a tancerka trzykrotnie zerwała zaręczyny z mężczyzną, co było związane z jej zawirowaniami życiowymi i rozterkami uczuciowymi.

Trzy razy zerwałam z Jackiem zaręczyny w 2014 roku. Wszystko było spowodowane odejściem mojego taty oraz dwóch innych ważnych osób. Ciężko było mi się przywiązać do nowej rodziny. Jednak wszystko przezwyciężyliśmy, bo on zawsze walczył. Mówił mi, że nie jest idealny, jednak chce taki dla mnie być – wyznała.

W końcu jednak wszystko się ułożyło i w 2015 roku Ida i Jack wzięli ślub. W maju ubiegłego roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, uroczy synek Maks. Nowakowska często pokazuje go w social mediach, a nawet niekiedy zabiera do pracy w TVP. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała też o drugim dziecku.

Zastanawiam się od zawsze nad drugim dzieckiem. Bardzo byśmy chcieli.

Ida w zabawny sposób kontynuowała temat:

Nie jestem w ciąży. Tak mi się wydaje. Ale pewności nie mam.

Tymczasem Nowakowska dba o wychowanie Maksa. Tym razem pokazuje synkowi, na czym między innymi polega patriotyzm.

Ida Nowakowska na spacerze z synkiem

Pierwsze dni maja, to dla Polaków święta – między innymi Dzień Flagi, a także rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Ida Nowakowska postanowiła przyozdobić wózek synka symbolem Polski i wybrać się na spacer. Podczas przechadzki po Warszawie została sfotografowana przez paparazzi. Każdy kadr należy do Maksa. Jaki on słodki. Zajrzyjcie do naszej galerii


Ida Nowakowska na spacerze z dzieckiem

Ida Nowakowska na spacerze z dzieckiem

Ida Nowakowska na spacerze z dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×