Śliczna Ida Nowakowska w kombinezonie w egzotyczny wzór. Uśmiech nie schodził jej z twarzy

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska w piątek pojawiła się przed studiem Pytania na śniadanie. Postawiła na ciekawą stylizację. Jak wyglądała? Nowe zdjęcia obiegły media. 

Ida Nowakowska wyrosła na gwiazdę TVP. Regularnie pojawia się na wizji, a także otrzymuje nowe, zawodowe propozycje. Została gospodynią nowego show Ameryka da się lubić. Chociaż program miał zadebiutować na antenie już w czerwcu, przez epidemię koronawirusa w Polsce i zamieszki w Stanach Zjednoczonych, premiera pierwszego odcinka została przesunięta na jesień:

Władze TVP zdecydowały, że nie jest to najlepszy czas na emisję formatu rozrywkowego – podaje informator Pomponika.

Dotychczas nagrano cztery odcinki programi. Produkcja zamierza kontynuować pracę na planie zgodnie z harmonogramem:

Cały pierwszy sezon talk-show powinien zostać nagrany jeszcze w czerwcu. Program jest ekstra i na pewno trafi do jesiennej ramówki – zdradza nam osoba z otoczenia Idy Nowakowskiej, prowadzącej format.

Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie

Ameryka da się lubić nie jest jedynym programem, który prowadzi Ida Nowakowska. Regularnie pojawia się w studiu Pytania na śniadaniegdzie rozmawia z zaproszonymi do studia gośćmi i umila widzom TVP poranki. Nie inaczej było podczas piątkowego wydania programu. Wystąpiła w duecie z Łukaszem Nowickim.

Gdy światła kamer zgasły, a Ida opuściła studio, czekali na nią fotoreporterzy. Z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć. Wyglądała doskonale. Ubrała się w kombinezon na ramiączkach, wiązany w pasie, w egzotyczny wzór. Dobrała do niego ciekawe buty, sięgając po wygodne, sportowe obuwie. Postawiła na delikatny makijaż z różową szminką i podkreślonym okiem, a także rozpuszczone, lekko pofalowane włosy.

Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie

Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie

Więcej zdjęć w galerii.

Zobacz także: Kapitalna riposta Nowakowskiej na nieuprzejmości ze strony Zamachowskiej. Ostatnie zdanie brzmi jak wyzwanie


Ida Nowakowska przed studiem Pytania na śniadanie

Ida Nowakowska przed studiem Pytania na śniadanie

Ida Nowakowska pozuje przed studiem Pytania na śniadanie

Ida Nowakowska pozuje przed studiem Pytania na śniadanie

Ida Nowakowska wychodzi ze studia

Ida Nowakowska wychodzi ze studia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×