Szukaj

Książę Harry i Meghan na podwójnej randce. Świętowali ciążę w ekskluzywnej restauracji

Książę Harry i Meghan świętują razem ze swoimi przyjaciółmi radosne nowiny. Zostali sfotografowani na podwójnej randce z Davidem Fosterem i Katharine McPhee. Jak się prezentowali?

Meghan i Harry zostali zauważeni w Montecito, kiedy świętowali na podwójnej randce wieści o ciąży Katharine McPhee, która jest przyjaciółką żony księcia jeszcze z młodości. To będzie pierwsze dziecko jej i Davida Fostera. Jak się prezentowali?

Meghan i Harry na podwójnej randce

Książę Harry i Meghan spędzili przyjemną podwójną randkę, aby uczcić radość z oczekiwania dziecka przez Katharine McPhee i Davida Fostera. Rozmawiali i bawili się w towarzystwie swoich sławnych znajomych we wtorek wieczorem podczas kolacji w Montecito w Kalifornii.

Harry i Meghan wypili toast za dobre wieści – para ich dobrych przyjaciół spodziewa się pierwszego wspólnego potomka.

To pierwszy raz, kiedy w Montecito widziano byłych członków rodziny królewskiej, odkąd okazało się, że przeprowadzili się do rozległej rezydencji wartej 14 milionów dolarów w zielonym kalifornijskim mieście w pobliżu Santa Barbara.

Czwórka przyjaciół jadła obiad w Lucky’s Steakhouse i na zdjęciach Harry i Meghan byli widziani na parkingu ekskluzywnej restauracji. Dania główne, które oferują szeroki wybór steków i owoców morza, kosztują około 60 dolarów.

McPhee i Foster przyjechali pierwsi o 19:20, podczas gdy Sussexowie pojawili się 10 minut później w SUVie z szoferem i z ochroną.

Na podwójną randkę Meghan wybrała się w skórzanych spodniach, beżowym swetrze, pomarańczowych klapkach Manolo Blahnika, z torbą Stelli McCartney w ręku i trenczu zarzuconym na ramionach. Harry postawił na koszulkę polo, wygodne spodnie i buty.

70-letni David Foster i 36-letnia Katharine McPhee spodziewają się pierwszego dziecka

David Foster jest jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzycznych w branży. Kompozytor spodziewa się dziecka ze swoją obecną żoną, 36-letnią Katharine McPhee. Dla niej będzie to pierwsze dziecko, jednak Foster ma już pięć córek, z czego cztery są starsze od jego wybranki. Są to 34-letnia Jordan, 38-letnia Erin, 39-letnia Sara, 46-letnia Amy i 50-letnia Allison.

Zakochani pobrali się w czerwcu 2019 roku. Dla piosenkarki jest to drugie małżeństwo, wcześniej była związana przez 8 lat z Nickiem Cokasem.


Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×