Hailey Bieber ma problemy ze skórą. Zdjęcia z wizyty żony Justina u dermatologa obiegły świat

Hailey Bieber u dermatologa

Hailey Bieber u dermatologa

Hailey Bieber została przyłapana przez paparazzi podczas wizyty u dermatologa. Wszystko wskazuje na to, że żona Justina Biebera miała problemy ze skórą. Zamaskowana piękność nie ustrzegła się przed fotoreporterami.

Hailey Bieber to amerykańska modelka, o której zrobiło się bardzo głośno, gdy wyszła za mąż za bożyszcze wszystkich nastolatek – Justina Biebera. Jej przyszły mąż wcześniej przez kilka lat związany był z wokalistką – Seleną Gomez, jednak nie zdecydował się na żadne poważne deklaracje, a ich młodzieńcza miłość nie przetrwała próby czasu, mimo dwukrotnego powrotu do siebie. Dopiero gdy poznał córkę słynnego aktora z Hollywood, Stephena Baldwina, jego serce zabiło na tyle mocno, że zdecydował się na ślub.

Od samego początku związek wokalisty i wschodzącej gwiazdy modelingu był łakomym kąskiem dla paparazzi. Cały czas śledzą oni młode małżeństwo, aby zrobić im kolejne zdjęcia w codziennych sytuacjach. Tym razem udało im się przyłapać żonę Justina podczas wizyty u dermatologa.

Hailey Bieber ma problemy z cerą. Zdjęcia z wizyty u dermatologa

Hailey musi w szczególny sposób dbać o swoją skórę, ponieważ uczestniczy w licznych sesjach zdjęciowych. Jest też najbardziej obiecującą gwiazdą wybiegów. Dotychczas była twarzą takich marek jak Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana czy Guess.

Justin w wielu wywiadach mówił o tym, że ma problemy ze skórą i trądzikiem spowodowane boreliozą. Nie pomagały mu żadne z dostępnych na rynku kosmetyków i leków. W żaden sposób nie mógł pozbyć się wyprysków. Dopiero gdy Hailey wkroczyła do akcji, stan jego cery znacznie się poprawił.

Podczas, gdy wielu ludzi mówiło, że Justin Bieber wygląda jak g*wno, jest na dragach itd., oni nie mieli pojęcia, że zdiagnozowano u mnie ostatnio boreliozę, nie tylko to, bo miałem też poważny przypadek przewlekłej mononukleozy, która wpłynęła na moją skórę, pracę mózgu, energię i ogólny stan zdrowia – napisał w styczniu na Instagramie.

Żona gwiazdy popu doskonale wiedziała, co robi, zapisując męża do dermatologa, bowiem sama także korzysta z jego konsultacji. Paparazzi przyłapali ją podczas wizyty w gabinecie lekarskim. Ubrana w czarną bluzę i krótkie czarne getry pomyślała, że uda jej się przemknąć niezauważenie. Na twarzy oczywiście miała maseczkę ochronną w czarnym kolorze.

Długonoga blondynka z wizyty wyszła z garścią ulotek i recept. Miejmy nadzieję, że pomoc okaże się skuteczna i będzie mogła zwalczyć swoje problemy ze skórą.


Hailey Bieber u dermatologa

Hailey Bieber u dermatologa

Hailey Bieber u dermatologa

Hailey Bieber u dermatologa

Hailey Bieber - pokaz Saint Laurent

Hailey Bieber - pokaz Saint Laurent

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×