Szukaj

Plotki o ciąży Hailey Bieber nie cichną. Są nowe zdjęcia paparazzi. Strój w sam raz dla przyszłej mamy

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey Bieber jest w ciąży? Nie mają co do tego żadnych wątpliwości internauci, którzy zobaczyli jej nowe zdjęcie w obszernym dresie. Sami zobaczcie.

Media już od jakiegoś czasu dopatrują się ciąży u Hailey Bieber. Tym razem jednak pojawiły się takie zdjęcia żony Justina Biebera, że internauci nie mają żadnych wątpliwości, że tym razem to nie jest tylko plotka.

Hailey Bieber jest w ciąży?

Fanem Hailey Bieber wiedzą, że ma niesamowicie wyczucie stylu. Modelka z łatwością zmienia styl z formalnego na codzienny. Podczas lunchu z przyjaciółmi w West Hollywood w środę 18 listopada wybrała to drugie – pojawiła się w niezwykle wygodnym outficie.

Żona Justina Biebera, która w niedzielę 22 listopada skończy 24 lata, miała na sobie modny, obszerny dres. Zarówno góra jak i dół były pokryte gałkami ocznymi. Aby dopełnić wyglądu, nałożyła jaskrawopomarańczowe tenisówki Nike, złote kolczyki w kształcie koła i oczywiście czarną maskę na twarz.  O swoim stylu ubierania się powiedziała:

Po prostu lubię czuć się komfortowo – wyznała w Grazii. – Czasami czuję, że chcę złożyć luźny strój, ale wydaje mi się, że jest coś naprawdę fajnego w takim ubieraniu się bez spiny.

Tym razem jednak jej ubiór wywołał kolejną falę plotek na temat ciąży. Internauci natychmiast zaczęli się przyglądać, co ukrywa pod obszernym strojem idealnym dla przyszłej mamy.

  • Jest w ciąży.
  • Tak, teraz to już na 100 % ukrywa brzuch.
  • Czyżby jednak ciąża? – piszą.

Przypomnijmy, że prasę co jakiś czas obiegają informacje o ciąży Hailey. Fani widzieliby ja już jako matkę, a Justina w roli taty. Niedawno jednak Bieber zdementowała pogłoski. Miało to miejsce tuż przed wyborami w USA. Modelka na Instastory wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że nie spodziewa się dziecka:

Od niedawna wiem, że zamierzaliście umieścić swoją wymyśloną historię w Us Weekly. Nie jestem w ciąży. Proszę przestańcie pisać historie opierające się na informacjach ze swoich „źródeł” i skupcie się na tym, co ważne, czyli na wyborach – napisała wtedy żona Justina Biebera.
Jej fani jednak nie są przekonani do końca, a najnowsza stylizacja gwiazdy z pewnością nie uciszy plotek.


Hailey Bieber z siostrzenicą

Hailey Bieber z siostrzenicą

Hailey Bieber w sukience od polskiej projektantki

Hailey Bieber w sukience od polskiej projektantki

Hailey Bieber u dermatologa

Hailey Bieber u dermatologa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×