Szukaj

Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Małgorzata Socha, Paulina Krupińska, Saszan

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Socha, Paulina Krupińska, Saszan... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN od piętnastu lat umila widzom poranki. Program emitowany jest codziennie w godzinach od 8:00 do 11:30. Głównym jego elementem są rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Inne stałe segmenty to także relacje reporterów, prognoza pogody, kącik kulinarny oraz cykliczne bloki.

Gwiazdy w studiu Dzień Dobry TVN

Na zaproszenie produkcji odpowiada wiele osób, wśród których nie brakuje gwiazd. Nie inaczej było w czwartek, gdy gościło kilka znanych nazwisk. Wśród nich była m.in. Małgorzata Socha. Aktorka na antenie podpowiadała, jakie prezenty można kupić z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Polecała biżuterię, bo jak podkreślała, jest to ponadczasowy prezent:

Niesamowite w biżuterii jest to, że choć zmieniają się trendy, ona się nie starzeje. Jest zawsze aktualna. Dlatego myślę, że jeśli nie ma się pomysłu albo chce się zrobić coś wyjątkowego, na pewno będzie dobrym rozwiązaniem — komentowała gwiazda w śniadaniówce.

Gdy aktora wyszła ze studia, stanęła oko w oko z fotoreporterami. Zanim zdążyła schować się w samochodzie, zdążyli jej zrobić kilka zdjęć. W programie pojawiła się także Saszan, piosenkarka, która znana jest ze swojego scenicznego wizerunku. Zdradziła, jak udaje się jej go cały czas utrzymać.

Nie zabrakło też prowadzących. Gospodarzami czwartkowego odcinka byli Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Zdjęcia w galerii.


Saszan - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Saszan - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Saszan - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Saszan - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×