Gwiazdy pod studiem „Pytania na śniadanie”: Tamara Gonzalez Perea, Elżbieta Romanowska, Robert El Gendy

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Tamara Gonzalez Perea, Elżbieta Romanowska, Robert El Gendy. Gwiazdy opuszczały dziś studio Pytania na śniadanie. Jak wyglądały?

Poranne programy telewizji śniadaniowej cieszą się sporą popularnością wśród widzów. Miliony Polaków regularnie zaczynają dzień razem z gwiazdami, które codziennie goszczą w Pytaniu na śniadanie. Chociaż przez epidemię koronawirusa w Polsce przez kilka tygodni znane osoby łączyły się ze studiem za pomocą komunikatorów internetowych, to aktualnie wiele zmieniło się w tej kwestii.

Znane osoby ponownie goszczą w studio. Zabierając głos w ważnych tematach. Nierzadko przy tej okazji zdradzają nieco ze swojej prywatności. Kiedy opuszczają studio, pozują do zdjęć fanów, a także fotoreporterów, którzy wyczekują na nich, by zrobić im jak najlepsze zdjęcia.

Gwiazdy programu Pytanie na śniadanie. Kto się pojawił?

Tak było też w niedzielne południe, kiedy na antenie gościła Elżbieta Romanowska. Wychodząc ze studia, paparazzi uchwycili ją z promiennym uśmiechem. Gwiazda zdecydowała się dziś na typowo letnią stylizację. Włożyła uroczą sukienkę ze wzorem w maleńkie kwiatki o długości mini. Na wierzch zarzuciła bardzo modną w tym sezonie kurtkę dżinsową.

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Na zdjęciach wykonanych tuż przed wejściem do budynku TVP udało się także uchwycić zachwycającą prowadzącą Tamarę Gonzalez Pereę. Znana z zamiłowania do mody i zawsze trafnych stylizacji gwiazda pojawiła się w zwiewnej letniej sukience. Ubrana w różową kreację z nadrukiem kwiatów, przykuwała uwagę zarówno fotografów jak i przechodniów. Dobrała do niej sandałki na wysokim obcasie oraz żółtą torebkę, która należy do jednej z jej ulubionych.

Oprócz niej pojawił się także drugi prowadzący, który towarzyszył dziś w programie Tamarze. To Robert El Gendy, który w swojej stylizacji postawił na klasyczną czerń. Temu panu nie trzeba wiele, by prezentował się znakomicie.

Robert El Gendy

Robert El Gendy


Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×