Szukaj

Gwiazdy w maseczkach przed studiem „Dzień Dobry TVN”. Jedna z nich próbowała przejść niezauważona

Gwiazdy w maskach w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w maskach w Dzień Dobry TVN

Środa w Dzień Dobry TVN upłynęła pod znakiem szczególnych gości. W śniadaniówce pojawiły się m.in. Izabela Trojanowska i Magdalena Lamparska. Przed studiem czekali na nich paparazzi.

W ubiegłym tygodniu rząd wprowadził nakaz noszenia maseczek ochronnych nie tylko w przestrzeniach zamkniętych, ale także na świeżym powietrzu (za wyjątkiem lasów i parków). Do nowych zasad wzorowo stosują się gwiazdy, które pojawiają się w programach śniadaniowych. Paparazzi codziennie fotografują znane osoby, które opuszczają studia Pytania na śniadanie i Dzień Dobry TVN z zasłoniętymi nosem i ustami. Nie inaczej było dzisiaj.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Lamparska, Trojanowska i prowadzący

Śniadaniówkę TVN-u odwiedziły dziś między innymi Magdalena Lamparska i Izabela Trojanowska.

Aktorka w programie na żywo opowiadała o działalności fundacji Rak’n’Roll, która wspiera kobiety w walce z nowotworem piersi. Ulubienica widzów zachęcała Polki do badań mammograficznych, dzięki którym możliwe staje się rozpoczęcie leczenia na wczesnym etapie raka. Do jej ważnego apelu przyłączyli się prowadzący – Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Z kolei Izabela Trojanowska w Dzień Dobry TVN promowała z kolei swoją autobiografię, która niedawno trafiła do księgarni. W rozmowie z gospodarzami opowiedziała, jakie wątki poruszyła w swojej książce, którą można kupić za około 30 złotych.

igdy do tej pory nie wydawałam żadnej książki i musiałam teraz wrócić do okresu narodzin. Nie mam 18 lat, więc to nie było łatwe. Większość ludzi już nie żyje i trzeba było opierać się na własnych wspomnieniach, wspomnieniach rodziny. Moja mama bardzo mi pomaga, dużo pamięta, opowiada mi mnóstwo anegdot. Mam nadzieję, że książka się spodoba. Bardzo ciężko pisze się o sobie. Chwalić się nie chce, mówić o sobie źle również nie chce. Trzeba było starać się być jak najbardziej obiektywnym. To też nie jest najprostsze i oczywiste – jakiś czas temu wyznała piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post.

Gwiazdy po wyjściu ze studia stanęły twarzą w twarz z obecnymi na miejscu fotoreporterami. Jedni chętnie pozowali do zdjęć, rozsyłając skryte pod maską uśmiechy, inni próbowali przejść niezauważeni (jak gwiazda hitu Wszystko, czego dziś chcę). To, co łączyło wszystkich gości, to przestrzeganie ogólnie obowiązujących zaraz reżimu sanitarnego.


Magdalena Lamparska w Dzień Dobry TVN

Magdalena Lamparska w Dzień Dobry TVN

Magdalena Lamparska w Dzień Dobry TVN

Magdalena Lamparska w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×